Wykończenia pod klucz Trójmiasto

Zależy nam na budowaniu pozytywnej relacji ze zleceniodawcami wybierającymi nasze kompleksowe usługi remontowe. Dbamy więc o profesjonalne podejście od początku współpracy, aż do jej zakończenia. Wszelkie Usługi remontowe wykonujemy z troską o najdrobniejsze detale. Dbamy też o dobrą komunikację z klientem. Zlecone nam remonty pod klucz dają okazję do zaprezentowania w pełni naszych umiejętności. Do realizacji usług podchodzimy bowiem z nieukrywaną pasją.

Renoma jest dla nas najlepszą nagrodą za trud włożony w pracę i chęć spełnienia wszystkich potrzeb klientów. Dwa lata gwarancji na wszystkie wykonane prace remontowe. Współpracujemy z architektami/projektantami wnętrz, wyręczamy klienta w kupnie i dowozie materiałów na miejsce remontu, Całkowite wykończenie mieszkania wykonujemy w terminie od 30 do 60 dni.

Jednak wiadomo już, że też nie zostanie dotrzymany. Do tej pory w większości gotowy jest odcinek od ul. Dobrodzieńskiej – tam pozostały jedynie roboty trakcyjne. Najwięcej prac związanych z nowym torowiskiem jest jeszcze na odcinku od ul.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.

Są łatwe w obsłudze i mają bardzo dobre własności trakcyjne – krótka droga hamowania, dobre przyspieszenie dzięki znakomitemu stosunkowi mocy do masy. Nie chcemy z nich rezygnować, ale je unowocześnić. Pasażerowie na pewno odczują zmiany gorącym latem i mroźną zimą. Zamontowana zostanie klimatyzacja i nowy układ ogrzewania – mówił w czerwcu Krzysztof Balawejder, gdy podpisywano umowę na przeprowadzenie prac.

Propozycja idealna dla inwestorów mieszkań pod wynajem. Wszystkie prace i pomysły są na bieżąco raportowane i konsultowane z klientem, a on sam nie musi angażować się w żaden etap inwestycji. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni specjaliści z każdej dziedziny, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać pracę „od a do z”. Wszystko to sprawiło, że obecnie nasza firma cieszy się ogromnym zaufaniem na lokalnym rynku, wzbudzając pozytywne skojarzenia i mając stale rosnącą bazę zadowolonych klientów. Tworzymy markę bardzo rozpoznawalną, świetnie kojarzoną z hasłem „wykończenia pod klucz Gdańsk”.