Szybkie zwiedzanie z taxi

Kontynuując swoją podróż po Gdańsku taksówkarz zawiezie cię również do Muzeum II Wojny Światowej, które jest zbudowane w nowoczesnym stylu. Kolejnym miejscem twojej wycieczki będzie Stocznia Gdańska, w której powstała Solidarność to kolejny image tego urokliwego miasta. W pobliżu stoczni znajduje się budynek przypominający stalowy statek a tam mieści się Europejskie Centrum Solidarności, które również warto zwiedzić. Z kolei Łeba Taxi pokaże ci wszystkie atrakcje w okolicy i dowiezie zakupy.

Następnie bilet należy skasować przed wejściem na przystań (znajdują się tam specjalne bramki). W sezonie wakacyjnym i w godzinach szczytu przystanie bywają zatłoczone. Wówczas istnieje ryzyko, że nie uda Ci się wsiąść do pierwszego tramwaju, który podpłynie. Wówczas musisz czekać na kolejny, który powinien pojawić się za kilka lub kilkanaście minut. Jeśli planujesz podróż do Wenecji zobacz także na mój bardzo rozbudowany przewodnik po Wenecji oraz polecane noclegi w Wenecji, gdzie opisuję wyjątkowe miejsca na każdą kieszeń. W zależności od potrzeb naszych Klientów zapewniamy samochody z klimatyzacją czy taksówki dla niepalących.

Strikoman’s Bistro jest często polecanym miejscem w tym mieście i my również nie zawiedliśmy się. Co więcej, jedliśmy tu najlepszą w życiu pastę z truflami (a jak kocham trufle i jem je dość często). Do tego doskonała taca marynowanych darów morza. Marynowana krewetka była dla nas całkowitym odkryciem, pycha. Marcin wyszedł zachwycony doskonale przygotowanym stekiem, a na koniec uraczyliśmy się deserami, które wyglądały jak małe dzieła sztuki. Murter jest niezobowiązujące, swojskie i przyjemne.

Z branżą taksówkarską związani jesteśmy od dawna. Nie są nam zatem obce cienie i blaski naszej profesji. Zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwala nam na naprawdę szerokie spojrzenie zarówno na oczekiwania Klientów, jak i potrzeby kierowców. Nasze taksówki mają możliwość przewozu jednocześnie 16-stu osób z punktu do punktu.

Wybierając autobus należy udać sę najpierw do Sorrento busem przewoźnika Curreri (10€). Po dotarciu do Sorrento należy przesiąść się na autobus przewoźnika SITA do Positano. Tego biletu nie kupimy u kierowcy, tak więc należy go zakupić w kiosku przed wejściem do autobusu. Do Positano z lotniska dojedziemy autobusem. Niestety, nie ma bezpośredniego połączenia między lotniskiem a Positano. Do Sorrento z lotniska Neapol dostaniemy się autobusem lub pociągiem.