Serwis gramofonów i projektorów

Możemy przechowywać także czas nadejścia zapytania do naszego serwera, nazwę stacji roboczej użytkownika i informacje o tym, jakiej używa przeglądarki. Dodatkowo, jeśli użytkownik zostaje przekierowany na stronę internetową naszego serwisu z innej strony internetowej to możemy zbierać informację o adresie URL, z którego nastąpiło przekierowanie. Po wstępnym zapoznaniu się ze stanem sprzętu, podawany jest orientacyjny czas oraz koszt naprawy. W przypadku akceptacji tych warunków przy przyjmowaniu sprzętu pobierana jest zaliczka w wysokości zł. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności.

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to specjaliści z Grzegorz Podpora są dla Ciebie idealni. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi. Zakład czynny stacjonarnie od pn-pt od 10-18. W tych godzinach można przywieźć lub odebrać swój sprzęt z naprawy. Na każda naprawę w naszym serwisie otrzymują Państwo gwarancję.|Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie (naprawa projektorów czy naprawa gramofonów), o czym świadczą nasze świadectwa, licencje, autoryzacje, uprawnienia. Naprawy domowe tylko TV /dojazd bezpłatny na terenie trójmiasta/ , gdyż nie ma możliwości wykonania dobrze naprawy kamery czy aparatu fotograficznego cyfrowego w warunkach domowych bez specjalistycznej aparatury.|Konieczne jest korzystanie przez Administratora z usług podmiotów zewnętrznych (takich jak np. dostawca oprogramowania, kurier czy podmiot obsługujący płatności).

Zasadniczą formą bieżącej komunikacji na odległość z Państwem jest poczta elektroniczna (e-mail) lub telefon, za pośrednictwem których będą Państwo wymieniać z nami informacje dotyczące umowy o świadczenie usług. Zapraszamy również Państwa do kontaktu pisemnego lub osobistego. Nasze dane kontaktowe znajdą Państwo w stopce oraz na wstępie OWŚU. Na naszych serwerach możemy przechowywać także inne dane niż te, które pozyskujemy z wykorzystaniem plików cookies. Te dane to przede wszystkim adresy IP, z których użytkownicy przeglądają treści zamieszczone w naszym serwisie.