Prace remontowo budowlane

I tu dochodzimy do różnic pomiędzy firmą deweloperską i budowlaną. Otóż ta druga pełni najczęściej rolę podwykonawcy u dewelopera. Na przykład inwestor zatrudnia przy swoim projekcie trzy firmy budowlane, gdzie jedna doprowadza budynek do stanu surowego, druga realizuje wszystkie prace wykończeniowe, a trzecia odpowiada za ciągi komunikacyjne. Z każdą deweloper się rozlicza, zapisując oczywiście ich prace po stronie kosztów inwestycji. Dopilnuj umowy –wszystko, ale to wszystko powinno być spisane i podpisane przez firmę budowlaną, nic na słowo.

Cieszymy się, iż nasi klienci doceniają wysoką jakość świadczonych przez nas usług (wykończenia pod klucz). Dążymy do tego, aby wyeliminować lub ograniczyć występowanie wszelkich zagrożeń dla zdrowia lub życia ludzi. Dla nas to przede wszystkim kształtowanie przestrzeni do życia, pracy i rozwoju dla innych. Naszą specjalnością są zaawansowane technologicznie obiekty przemysłowe, centra logistyczne, handlowe i biurowe, spełniające najwyższe standardy jakości. Od nas zależy, czy zdążymy odtworzyć Świat, aby stał się takim jakim był na początku. Realizując nasze zadania biznesowe, czynimy to w sposób odpowiedzialny, analizując wpływ naszej aktywności na przyrodę.

Ogromna wiedza i bogate doświadczenia w realizacji projektów dają nam przewagę nad mniej doświadczonymi biurami w unikaniu i przewidywaniu błędów które mogą wyniknąć podczas realizacji projektów. Pasjonują go domy energooszczędne i pasywne, sam stara się wdrażać nawet u siebie w domu możliwe najnowsze rozwiązania technologiczne, które miałem okazje zobaczyć. Ekipa jest mała, bo trzyosobowa, ale niezmienna od kilku lat i budują tylko domki jednorodzinne od początku, aż do końca. Z nami będą na pewno do stanu surowego otwartego, ale jak sami powtarzają lubią „być na budowie do końca”, więc niewykluczone, że dużo późniejszych prac również od nas dostaną.

Osiedle Ostoja zlokalizowane jest w urokliwej Rumi, przy ulicy Jeziornej, zaledwie 25 minut drogi od centrum Gdyni. Kameralny kompleks budynków mieszkalnych zaprojektowano z myślą o osobach ceniących wysoką jakość i relaks w otoczeniu malowniczej natury. Położone w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice przy nowobudowanej ul. Tadeusza Bramińskiego (obok ul. Człuchowskiej) nowe osiedle Koncept oferuje wszelkie zalety urokliwych i otoczonych naturą dzielnic trójmiejskiej metropolii. Ponadczasowa architektura oraz liczne, funkcjonalne rozwiązania sprawią, że inwestycja wyznaczy nową koncepcję wygodnego życia. OSIEDLE OLSZYNOWE to nowoczesne, funkcjonalne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej.

Firma budowlana powstała w 2013r jednak doświadczenie zdobywaliśmy wcześniej zarówno w kraju jak i za granicą pracując ponad 10 lat w firmach o podobnym profilu działalności. Swoje prace wykonujemy do 150km od bazy , która mieści się w miejscowości Gdynia przy większych zleceniach pracujemy wszędzie również Słowacja Austria. Nie tylko zapewniamy najwyższej jakości działania w zakresie wyburzania budynków, ale także szybko i sprawnie posprzątamy plac po ich zakończeniu. Posiadamy kilka samochodów do transportu materiałów sypkich oraz odpadów budowlanych – czteroosiowe auta oraz pojazdy typu „patelnia” pozwolą na szybki wywóz resztek gruzu z miejsca realizacji.