Meleksami pojedziemy od molo

Jedliśmy pyszną soljankę, barszcz ukraiński i zupę z młodej kapusty (kilkanaście złotych porcja). Jeszcze lepsze były domowe pielmieni i pierogi ruskie (około 20 zł porcja). Nie udało nam się trafić na gryczaniaki – albo kończyły się zanim przyszliśmy, albo ich jeszcze nie było. Wydma Czołpińska, to ta druga wydma, często pomijana i zapominana.

Asortyment sklepu Miszewo jest bardzo szeroki – można zakupić tu ekwipunek wybornych marek, przykładowo Fair Play, Horze, Busse, Kavalkade. Sklep Internetowy z naturalnymi kosmetykami. Ekologiczne kremy do twarzy, hydrolaty, naturalne żele do mycia twarzy. Ziołowe ścierki do włosów przyspieszające porost.

Melex Łeba to usługa transportowa oferująca przejazdy elektrycznymi wózkami golfowymi w miejscowości Łeba oraz jej okolicach. Dzięki tej usłudze turyści mogą w wygodny sposób zwiedzić atrakcje turystyczne tego regionu, takie jak m.in. Słowiński Park Narodowy czy Latarnia Morska w Stilo. Melexy są ekologiczne, ciche i bezpieczne, co pozwala na przyjemną podróż wśród pięknej przyrody oraz historycznych zabytków. Usługa Melex Łeba cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi oraz osób starszych, dla których trudne byłoby pokonanie dłuższych dystansów pieszo. Wózki golfowe dostępne są przez cały rok, a ich kierowcy są doświadczonymi przewodnikami, którzy znają okolicę jak własną kieszeń i chętnie dzielą się swoją wiedzą i historiami z podróżującymi.

Choć hotelarze i gastronomicy narzekają na sezon wakacyjny, to mimo to, pracy nad morzem nie brakuje. Pracodawcy szukają zwłaszcza młodych ludzi i studentów,… Tak jak w poprzednim roku, na linii kursują dwa pojazdy elektryczne. Każdy z nich zabierze na pokład maksymalnie 13 osób. Meleksami pojedziemy od molo w Orłowie, ulicą Orłowską, następnie jezdnią serwisową alei Zwycięstwa, ulicami Przebendowskich, Świerkową i ponownie Orłowską aż do molo.

Turlanie, skakanie przez rzeczkę, kopanie dołków, robienie aniołków, bieganie na bosaka, podziwianie widoków – tyle atrakcji w jednym miejscu. Wydmy to z pewnością naturalny plac zabaw, gdzie macie turbodoładowanie jodem w połączeniu z zajęciami sensorycznymi. Sami się przekonacie, że plaża w Lubiatowie ma niepowtarzalny urok i klimat. Jest bardzo szeroka, w najszerszym miejscu mierzy ponad 30 metrów.

Od razu wiesz, na jaki wydatek się przygotować – nie musisz się martwić, że koszt przejazdu niemiło Cię zaskoczy. W przypadku taksówki czy Ubera czasami trzeba naprawdę sporo zapłacić, szczególnie nad ranem czy w święta. Nie ma sensu wydawać małej fortuny na przejazd. Do tego nasze pojazdy są wyposażone w terminale, dlatego nie ma też potrzeby przygotowywania gotówki – jak najbardziej można zapłacić kartą. Działa przez całą dobę – od bladego świtu, do późnych godzin nocnych. Potrzebujesz szybko dostać się gdzieś w godzinach szczytu?