Doskonała Łeba

Pomożemy Ci zaplanować wycieczkę, dzięki której w pełni skorzystasz z pobytu. Dzięki nam Ty i Twoi bliscy możecie świetnie się bawić, poznając tę wyjątkową nadmorską miejscowość. Rewelacyjne miejsce dla całych rodzin z dziećmi. Każdy domek posiada również prywatny, ogrodzony taras lub ogród, zestaw mebli ogrodowych oraz parawan i leżaki. Wydmy rowerem – chyba ulubiony sposób naszych Gości, żeby dojechać do wydm.

Nasza firma – melex Łeba zajmuje się organizacją tego typu wyjazdów, zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia wszelkich szczegółów i indywidualnej wyceny oferowanych przez nas usług. Zachęcamy Państwa do spędzenia przyjemnego czasu w Polskiej stolicy kultury i rozrywki, czyli w pięknym mieście Kraków!

Warto o tym pamiętać szukając dobrego transportu po Jastrzębiej Górze. Transport meleksami to naprawdę świetna sprawa, która daje mnóstwo satysfakcji oraz zadowolenia. Meleks to pojazd, który samym wyglądem budzi ogromną ciekawość. Jezioro Łebsko to jedno z kilku jezior znajdujących się na terenie parku. Na zachód w kierunku Rowów znajduje się drugie pod względem wielkości jezioro w parku, czyli Jezioro Gardno.

W domkach obok są małe, lecz szybkie bezpłatne zjeżdzalnie. Ale woda w basenie jest mętna i chyba brudna. O 20.30 w Amfiteatrze obok basenu dla dzieci jest półgodzinne Disco. Dla starszych na górnym piętrze hotelu Miraluna SeaSide są gry takie jak AirHockey i Billard (1 i 2 Euro za grę). Kolejną dość uczęszczaną ale już nie tak bardzo plażą, jest Plaża C, która jest po prostu przedłużeniem plaży A, kiedyś część tej plaży nie była zagospodarowana. Dzięki temu, że wokół plaży zaczynają się pojawiać hotele czy ośrodki, zaczyna być ona coraz częściej uczęszczana przez turystów i powoli się zapełnia.

Warto zaplanować przynajmniej 1 dzień pobytu jako rodzinną wycieczkę rowerową w nadmorskiej scenerii. W hotelu dostępna jest wypożyczalnia rowerów. Ceny w obiektach noclegowych mogą zależeć na przykład od standardu pokoju, sezonu czy długości pobytu. Jeżeli interesuje Cię bardziej szczegółowy cennik noclegów tego obiektu, to zobacz tutaj. Hotel kameralny z dala od głównego hotelu Miraluna Kiotari gdzie było dużo wczasowiczów a tym samym bardzo głośno. Ale sprzątanie pokoi polegało na zasłaniu łóżka, wymianie ręczników i napuszczeniu do wc jakiejś mazi, nic poza tym.