Bitumer Gdańsk – producent

Bitumer - producent materiałów do naprawy dróg. Ta profesjonalna firma specjalizuje się w sprzedaży produktów do zastosowań w drogowym przemyśle, jak i specjalistycznych produktów chemicznych.
Produkty, dostępne w ofercie Bitumer charakteryzuje najwyższa jakość, więc nikogo nie powinno dziwić to, że są one używane przez największe firmy budowlane na terenie całej Polski, jak i również Europy. Dzięki używaniu tych produktów, zostały zredukowane koszty produkcji oraz koszty zaopatrzenia.
Bitumer wyróżnia się na tle innych firm także wysoką jakością, najnowszą technologią, profesjonalizmem oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie branży asfaltowej. 
Stale poszerza też swoją ofertę produktową. Na specjalne życzenie klienta, firma jest też gotowa do stworzenia wyjątkowego, według wytycznych klienta, produktu.
Z roku na rok coraz większa liczba firm decyduje się na współpracę z firmą Bitumer, dzięki czemu liczba klientów cały czas rośnie.
Bitumer współpracuje także z laboratoriami na terenie całej Polski. Z tego względu zostać mogą przeprowadzone badanie rozwojowe, jak również dedykowane.
Bitumer Sp. z o. o. ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk
tel: +48 58 306 71 74
fax: +48 58 306 71 74
bitumer@bitumer.pl
https://bitumer.pl