12. Havit HV-F2056 - dobry dla graczy

Havit HV-F2056

Dzięki trzem dużym 110 mm wentylatorom pracującym z prędkością 1100 obr/min, możesz oczekiwać, że Havit zaspokoi potrzeby chłodzenia Twojego laptopa.

Ta podkładka chłodząca, ustawiona tak, aby zapewnić doskonały przepływ powietrza i zasięg, dobrze sprawdza się w przypadku każdego użytkownika laptopa, w tym także laptopa do gier. Co więcej, bardzo dobrze nadaje się do laptopów o rozmiarach od 15 do 17 cali, co jest świetnym rozwiązaniem dla entuzjastów gier. Wyposażona jest również w dwa poziomy regulacji wysokości.Plusy

Trzy duże wentylatory 110 mm zapewniają duży przepływ powietrza i doskonałe pokrycie powierzchni laptopa.

Stylowe niebieskie oświetlenie LED.

Pasuje do laptopów do gier w rozmiarach od 15 cali do 17 cali.

Minusy

Regulacja wysokości wspomagana jest kołkami, przez co nie nadaje się do odpoczynku na kolanach.

Tylko dwa poziomy regulacji wysokości ograniczają możliwość dopasowania do wszystkich poziomów komfortu dłoni i nadgarstka.

13. KLIM Wind Laptop Cooling Pad - Cichy i wydajny

KLIM Wind Laptop Cooling Pad

Podkładka chłodząca do laptopów KLIM Wind Laptop Cooling Pad, obsługująca laptopy od 11 do 19 cali, to doskonała podkładka chłodząca do laptopów do gier dla wszystkich.

Zasilany czterema dużymi wentylatorami, które pracują z prędkością 1400 obrotów na minutę, możesz mieć pewność, że Twój laptop pozostanie chłodny.Plusy

Bardzo cichy 26db.

Cztery duże wentylatory zapewniające doskonały przepływ powietrza i pokrycie powierzchni laptopa.

Obsługuje do 19-calowych laptopów.

Minusy

Regulacja wysokości ma tylko dwa poziomy, co ogranicza ergonomię.

Regulacja wysokości wspomagana jest kołkami, dzięki czemu nie jest najlepsza do oparcia się na kolanach.

14. TeckNet Laptop Cooling Pad

TeckNet Laptop Cooling Pad

Chłodzenie laptopa za pomocą pięciu wentylatorów o regulowanej prędkości za pomocą podkładki chłodzącej do laptopów TeckNet.

Dzięki pełnej powierzchni siatki nie ma miejsca, w którym przepływ powietrza zostałby przerwany. To sprawia, że podkładka chłodząca do laptopów do gier jest świetna. Jest ona również wyposażona w przegrodę podpierającą laptopa, która chroni go przed poślizgiem.Plusy

Stylowe niebieskie oświetlenie LED.

Pięć wentylatorów zapewniających efektywne chłodzenie i pokrycie laptopa strumieniem powietrza.

Odpowiedni dla laptopów od 12 do 17 cali.

Minusy

Regulator wysokości ma tylko dwa poziomy i jest wsparty kołkami, dzięki czemu nie jest najlepszy do odpoczynku na okrążeniu.

Antypoślizgowa przegroda zapobiega zsuwaniu się laptopa w dół, ale laptop może zsunąć się z jednej lub z drugiej strony, co sprawia, że nie nadaje się on idealnie do użycia na kolanach.

15. Thermaltake Massive z czujnikiem temperatury

Thermaltake Massive

Doskonały dla tych, którzy lubią mieć oko na temperaturę pracy, Thermaltake Massive wykorzystuje czujnik temperatury i wyświetlacz, które pozwalają śledzić, jak gorący jest laptop.

Do tego dołączony jest panel sterowania wentylatorem i blokada ustawień. To sprawia, że Thermaltake Massive jest doskonałą podkładką chłodzącą dla zwykłych użytkowników, jak również dla graczy od lekkich do średnich.Plusy

Dwa duże wentylatory 120mm utrzymują imponujący przepływ powietrza.

Czujnik temperatury zapewnia informację zwrotną o tym, jak gorący jest laptop; możesz zmienić ustawienia wentylatora, aby się do tego dostosować.

Trzy poziomy regulacji wysokości dla lepszego komfortu ergonomicznego.

Minusy

Regulacja wysokości odbywa się na wydłużonych klapach, przez co nie jest najwygodniejsza do odpoczynku na kolanach.

Odczyt temperatury nie jest do końca dokładny, ponieważ odczytuje on ciepło zewnętrzne, a nie wewnętrzne.O autorze

Mateusz Grabowski

24 letni bloger technologiczny, którego pasją są nowe technologie. Lubi pisać o tym co go interesuje, bardzo często zarywa przy tym noce. Drony to druga pasja na która poświęca druga cześc swojego czasu.