6. Kootek Laptop Cooling - Prosty wygląd, fantastyczna funkcjonalność

Kootek Laptop Cooling Pad

Super Ergonomia: Od konstrukcji podparcia belki po sześć regulacji wysokości - ta chłodziarka do laptopa jest idealna dla każdego użytkownika.

Świetny przepływ powietrza: Dzięki dużemu wentylatorowi centralnemu 120mm i czterem wentylatorom 70mm, Kootek wykonuje świetną pracę utrzymując chłodzenie laptopów. Zwłaszcza z wentylatorami 70 mm pracującymi z prędkością 2000 rpm każdy.

Pasuje do prawie każdego laptopa: Dzięki zakresowi rozmiarów od 12 do 17 cali, Kootek świetnie sprawdza się z niemal każdym laptopem na świecie, w tym z laptopami do gier.

Podkładka chłodząca do laptopa Kootek nie ma najlepszego wyglądu; jest w zasadzie prostokątem pudełka. Ale nadrabia to swoimi imponującymi cechami. Pasuje do każdego laptopa od 12 do 17 cali, może obsłużyć większość laptopów od tych do pracy do większych laptopów do gier.

Ma też pięć wentylatorów - duży środkowy 120 mm pracujący z prędkością 1000 obr/min i cztery wentylatory 70 mm pracujące z prędkością 2000 obr/min. Wentylatory te pomagają wydajnie wypychać ciepło, jednocześnie dostarczając chłodne powietrze tam, gdzie jest ono potrzebne.

Podkładka chłodząca jest wyposażona w wiele ustawień wentylatorów, co pozwala na pracę tylko jednego wentylatora centralnego, czterech wentylatorów narożnych lub wszystkich pięciu jednocześnie, w zależności od potrzeb chłodzenia i tolerancji hałasu wentylatora.

Podkładka ma konstrukcję antypoślizgową z dwoma klapami na zawiasach, które utrzymują laptopa na miejscu. Podczas gdy laptop może zsunąć się z jednej lub drugiej strony bez antypoślizgowej powierzchni, dwie klapki zawiasów działają lepiej, utrzymując go na płaskiej powierzchni niż pojedyncza klapka.

Kootek jest dość ergonomiczny w konstrukcji z sześcioma regulowanymi ustawieniami wysokości dla lepszego komfortu i postawy rąk. Ponadto, regulator wysokości znajduje się na wsporniku prętowym, a nie na kołkach, co czyni go doskonałym do podtrzymywania kolan.

Podczas gdy wentylator centralny pracuje stosunkowo wolno w porównaniu z niektórymi konkurentami, wentylatory narożne wkładają w to dodatkową pracę, aby to zrekompensować.

Kootek jest wyceniony trochę na wysoką stronę coolerów do laptopów średniej klasy. Dzięki swoim właściwościom, a zwłaszcza możliwości regulacji, jest to doskonały wybór dla każdego, kto ma problemy z komfortem nadgarstka lub ma różne zastosowania dla swoich laptopów.

ProfesjonaliściPlusy

Sześć poziomów regulacji wysokości dla wszystkich użytkowników i poziomów komfortu.

Świetny przepływ powietrza z pięcioma wentylatorami, w tym czterema 70 mm pracującymi z prędkością 2000 obr/min.

Wiele ustawień wentylatorów dla różnych potrzeb chłodzenia i poziomu hałasu.

Stylowe niebieskie oświetlenie LED.

Minusy

Podstawowa konstrukcja prostokątna.

Wentylator centralny jest trochę po powolnej stronie, ale jest kompensowany przez szybsze małe wentylatory.

7. ENHANCE Gaming Laptop Cooling Pad - Wyłącznie dla graczy

ENHANCE Gaming Laptop Cooling Pad

Silny i efektywny przepływ powietrza: Dzięki dużemu, 140 mm wentylatorowi centralnemu przy 1264 obr/min i czterem 70 mm wentylatorom pracującym z intensywnym przepływem 2630 obr/min, nie będziesz miał ochoty na chłodzenie laptopa.

Zaprojektowany z myślą o graczach: Trzy regulowane poziomy wysokości dla zapewnienia najlepszego komfortu graczom.

Idealny dla laptopów do gier: To nie jest Jack of All Trades, to jest Master of One. Zaprojektowany najlepiej dla wydajnych 17-calowych laptopów do gier.

Jeśli jesteś graczem o dużej mocy i szukasz stylu i wydajności chłodzenia, chłodziarka do laptopów do gier ENHANCE Gaming Laptop jest jedną z najlepszych chłodziarek do laptopów do gier, jakie można znaleźć. Podkładka chłodząca jest wyposażona w stylowe, czerwone diody LED, które oświetlają laptopa do gier (możesz również wybrać zielony lub niebieski dla swojego schematu LED) i mogą być regulowane wraz z prędkościami wentylatorów, dzięki czemu podkładka chłodząca jaśnieje z większą mocą dla wentylatorów.

A mówiąc o wentylatorach, otrzymasz duży wentylator centralny 140 mm i cztery wentylatory narożne 70 mm, które zapewnią efektywny i mocny przepływ powietrza. Wentylator centralny pracuje z prędkością 1264 obr/min, co przy jego rozmiarze będzie generować spory podmuch, aby utrzymać laptopa w chłodzie. Ale cztery wentylatory narożne przyczyniają się bardzo dobrze do tego, że każdy z nich pracuje z prędkością 2630 obr./min, dzięki czemu laptop jest super chłodny podczas gry.

Ta podkładka chłodząca do laptopa do gier jest również ergonomicznie zaprojektowana, z trzema regulowanymi poziomami wysokości, a wszystko to z myślą o grach, aby zapewnić sobie komfort nadgarstka podczas łamania wysokich wyników i podbijania tablic wyników.

Podczas gdy sama obudowa jest tylko podstawowym prostokątem, posiada dwie antypoślizgowe klapki zawiasów, które utrzymują laptopa stabilnie i na miejscu tak długo, jak długo nie przechylisz go na jedną lub drugą stronę. Dzięki temu jest bardziej efektywna w porównaniu z konstrukcją z pojedynczą klapą zawiasową.

Ze względu na swoją konstrukcję mocno zaakcentowaną w grach, ta podkładka chłodząca do laptopów najlepiej sprawdza się w przypadku laptopów 17-calowych. Nadaje się ona do laptopów o mniejszych rozmiarach, ale chłodzenie nie będzie tak wydajne.

Podkładka chłodząca do laptopów do gier ENHANCE jest kolejną średniej klasy podkładką chłodzącą. Jednak ze względu na swoją konstrukcję zorientowaną na gry, jest ona warta swojej ceny, jeśli masz 17-calowy, wydajny laptop do gier. Jednakże, jeśli Twój laptop jest innej wielkości, możesz rozważyć coś innego na tej liście.Plusy

Potężne wentylatory 140mm i 70mm.

Idealne do 17-calowych laptopów do gier.

Trzy regulowane poziomy wysokości zapewniają wygodę nadgarstka i dobrą postawę podczas gry.

Stylowe czerwone, zielone lub niebieskie oświetlenie LED przy zakupie.

Minusy

Poważnie ograniczony do 17-calowych laptopów; inne rozmiary mogą mieć różny poziom jakości chłodzenia.

Podstawowa prostokątna konstrukcja obudowy.O autorze

Mateusz Grabowski

24 letni bloger technologiczny, którego pasją są nowe technologie. Lubi pisać o tym co go interesuje, bardzo często zarywa przy tym noce. Drony to druga pasja na która poświęca druga cześc swojego czasu.