4. TopMate TM-3 - Fantastyczne prędkości wentylatorów

TopMate TM-3

Pięć potężnych wentylatorów 2500 obr/min: Wentylatory te, dzięki swoim rozmiarom i prędkościom obrotowym, pomagają utrzymać silny i dobrze rozproszony przepływ powietrza. Nawet w przypadku wentylatorów narożnych, które znajdują się po mniejszej stronie, ich moc rekompensuje to.

Pięć regulowanych pozycji wysokościowych: Podkładka chłodząca jest bardzo łatwo dostępna dla różnych poziomów komfortu dłoni i nadgarstka.

Niebieskie oświetlenie LED: Oświetlenie LED nie tylko zwiększa atrakcyjność wizualną, ale także wizualnie wskazuje prędkość obrotową wentylatora. Oczywiście ekran wyświetlacza znajduje się również z przodu!

TopMate jest jedną z chłodziarek do laptopów z tej listy, która jest bardziej odpowiednia dla średnich i małych laptopów. Ale ta chłodziarka do laptopów nie jest żadnym slouchem. Dla laptopów odpowiedniej wielkości, TopMate jest więcej niż zdolny do chłodzenia, czy to dla zwykłej rozrywki, czy grania w wysokiej klasy gry i renderowania modeli o wysokiej rozdzielczości.

Ta chłodziarka ma pięć wentylatorów, które pracują z prędkością zdumiewającą 2500 obr/min, co oznacza, że przepływ powietrza jest intensywny. Rozmiary wentylatorów to 65 mm dla czterech narożnych wentylatorów, z dużym wentylatorem 120 mm dla centrum. Podczas gdy wentylatory narożne są stosunkowo małe, 2500 obr/min z łatwością kompensuje rozmiar przy zwiększonej prędkości przepływu powietrza.

TopMate posiada również sześć różnych ustawień prędkości obrotowej oraz ekran pokazujący informacje o tym, jak działa Twoja podkładka chłodząca. Wyświetlacz ekranowy to zgrabny sposób na szybkie sprawdzenie, jakie ustawienia są włączone, bez konieczności ręcznego sprawdzania, jak silne są wentylatory. Niebieskie podświetlenie LED zmienia również intensywność, aby pokazać, jak szybko pracują wentylatory. Im jaśniejsze są światła, tym szybciej pracują wentylatory.

Konstrukcja korpusu jest z pewnością wyjątkowa, nadając mu estetyczny wygląd wraz z niebieskim oświetleniem LED. Ale także chłodziarka do laptopów posiada pięć różnych pozycji wysokości z podparciem dla słupka zamiast klapki. Dzięki temu jest bardzo łatwo dostępna dla każdego użytkownika o dowolnym poziomie komfortu nadgarstka, a dzięki podparciu na drążku jest świetna do odpoczynku na kolanach.

Podobnie jak większość innych podkładek chłodzących, TopMate jest zasilany przez złącze USB, co daje mu wygodę, że nie potrzebuje zasilacza.

Ta chłodziarka do laptopa znajduje się w średnim przedziale cenowym, co czyni ją doskonałym wyborem, gdy szukasz świetnej wartości za swojego dolara. Ponownie, choć ważne jest, aby pamiętać, że ta chłodziarka do laptopów jest przeznaczony dla laptopów od 12 do 15 cali wielkości, więc jeśli masz laptopa, który jest 17 cali wielkości, trzeba będzie szukać innego modelu.Plusy

Pięć silnych wentylatorów, które mogą pracować nawet z prędkością 2500 obr/min, ustawionych w sposób zapewniający optymalny przepływ powietrza.

Niebieskie oświetlenie LED.

Regulowana wysokość z pięcioma ustawieniami.

Mały ekran wyświetlacza z informacją o ustawieniach chłodzenia laptopa.

Minusy

Fani narożników są mniejsi niż większość.

Używa klapki na zawiasach do przytrzymywania laptopa na miejscu zamiast powierzchni antypoślizgowej, co oznacza, że laptop może przesuwać się na boki.

5. Wsky Laptop Cooler - Duże wiatraki

Wsky Laptop Cooler

Wielki przepływ powietrza: Duży 140 mm wentylator centralny i cztery stosunkowo duże 80 mm wentylatory utrzymują ciepło na zewnątrz i napływające do środka chłodne powietrze.

Super Ergonomiczny: Dzięki siedmiu regulacjom wysokości, ta chłodziarka do laptopa pasuje praktycznie do każdego użytkownika.

Komora na kabel USB: Z miejscem specjalnie przeznaczonym do przechowywania kabla USB, łatwo jest utrzymać tę chłodziarkę w porządku, gdy skończysz jej używać lub gdy będziesz musiał ją transportować. Idealna dla graczy i tych, którzy lubią pracować w podróży!

The Wsky Laptop Cooler to kolejny świetny wpis na tej liście. Jest to jeden z większych wpisów na tej liście, który może obsługiwać laptopy o rozmiarach od 12 do 18 cali. Z czterema wentylatorami 80mm i dużym 140mm, nie będziesz miał problemów z przepływem powietrza i zasięgiem.

Większy wentylator pracuje z prędkością 1100 obrotów na minutę, ale większe rozmiary to rekompensują. A mniejsze wentylatory pracują z prędkością 2200 obr/min, więcej niż nadrabiają straty z centralnego wentylatora. Podkładka chłodząca jest wyposażona w dwa pokrętła regulacji prędkości obrotowej wentylatora oraz niebieskie diody LED.

Podczas gdy obudowa Wsky'ego nie jest niczym szczególnym, z dość prostokątnym kształtem, ta chłodziarka do laptopów jest nadal zaprojektowana z myślą o ergonomicznym komforcie. Z siedmioma regulowanymi poziomami wysokości, ma niesamowitą szerokość regulacji dla wszystkiego, do czego używasz swojego laptopa. Z pewnością pomieści każdego użytkownika, zapewniając mu wygodę nadgarstka, a jednocześnie czyniąc go doskonałym dla maszynistek, miłośników filmów i graczy.

Jedynym prawdziwym minusem jest to, że regulacja wysokości jest wspierana przez dwie klapki zamiast paska, więc może potrzebować trochę więcej, jeśli chodzi o oparcie go na kolanach.

Wsky nie ma również powierzchni antypoślizgowej, ale zamiast tego używa klapki na zawiasach, która utrzymuje laptopa na miejscu. Podczas gdy oznacza to, że laptop może teoretycznie zsunąć się na bok, klapka zawiasu utrzyma laptopa na miejscu, gdy znajduje się na dowolnej płaskiej powierzchni.

Pod względem cenowym, Wsky jest trochę na wysokim poziomie cen średnich. Ze względu na wzrost rozmiarów wentylatorów, to sprawia, że warto. Rzućmy na to, że jest niesamowicie ergonomiczny, a masz go bardzo dużo.


"lso, Wsky posiada schludną komorę do przechowywania kabla USB, co czyni go nieco schludniejszym w porównaniu z większością konkurentów. Podobnie jak u konkurencji, Wsky posiada dwa porty USB - jeden do zasilania chłodziarki i jeden do podłączenia urządzeń peryferyjnych".


Plusy

Duży wentylator centralny 140 mm i cztery wentylatory narożne 80 mm (duże do wentylatorów narożnych) zapewniają doskonały przepływ powietrza.

Siedem regulacji wysokości dostosowanych do potrzeb każdego użytkownika.

Schludna i czysta konstrukcja ułatwia transport.

Niebieskie oświetlenie LED dla stylu.

Minusy

Regulacja wysokości opiera się na klapach kołków zamiast drążka, co sprawia, że nie jest ona tak dobra do podtrzymywania okrążenia.

Większy wentylator pracuje z wolniejszą prędkością, choć małe wentylatory pomagają to zrekompensować.O autorze

Mateusz Grabowski

24 letni bloger technologiczny, którego pasją są nowe technologie. Lubi pisać o tym co go interesuje, bardzo często zarywa przy tym noce. Drony to druga pasja na która poświęca druga cześc swojego czasu.