2. Tree New Bee Cooling Pad - Unikalna konstrukcja modelu

Tree New Bee Cooling Pad

Rozmiar i moc wentylatora: Z dużymi wentylatorami zapewniającymi dobre pokrycie i dużą prędkość obrotową 1200 obr/min, Tree New Bee posiada dobre właściwości chłodzenia.

Stylowa obudowa i oświetlenie LED: Dzięki unikalnej konstrukcji modelu i oświetleniu LED, niezależnie od tego, czy jesteś graczem, czy po prostu chcesz, aby Twój laptop wyglądał schludnie, spodoba Ci się ta podkładka chłodząca.

Pasuje do większości laptopów: Tree New Bee mieści laptopy o przekątnej od 12 do 17 cali i jest idealnym rozwiązaniem dla średniej i dużej wielkości laptopów, które często nagrzewają się w wyniku intensywnych obciążeń operacyjnych.

Podkładka chłodząca Tree New Bee jest kolejną imponującą pozycją na tej liście. Charakteryzuje się dużą wydajnością chłodzenia, posiada cztery wentylatory, każdy o średnicy 120 mm i prędkości obrotowej 1200 obr/min. Jej rozmiar jest również dobry, dzięki czemu można jej używać do laptopów o wielkości około 12 do 17 cali. Wentylatory wyposażone są w dwa regulatory prędkości obrotowej. A wszystko to jest zasilane przez jeden z dwóch portów USB.

Jeśli chodzi o regulację wysokości, jest on wyposażony w dwa różne ustawienia wysokości, które są mniej więcej 2 cale różnicy, co nie jest zbyt wiele, ale nadal może poprawić komfort rąk i nadgarstków dla użytkowników.

Podkładka chłodząca jest wyposażona w antypoślizgową powierzchnię, więc nie musisz się martwić o zsuwanie się laptopa. Rama tej podkładki chłodzącej ma bardzo unikalną konstrukcję, która wyróżnia ją spośród bardziej standardowych prostokątnych podkładek chłodzących.

Tree New Bee posiada dwa porty USB, jeden do zasilania podkładki chłodzącej, a drugi może być używany dla innych urządzeń. Ponadto jest wyposażony w niebiesko-zielone oświetlenie LED, które nadaje mu estetyczny wygląd, co czyni go doskonałym uzupełnieniem konfiguracji laptopa dla graczy.

Tree New Bee znajduje się w średnim przedziale cenowym, co sprawia, że jest przystępny cenowo i wart każdego dolara za swoje funkcje i funkcjonalność. Jeśli szukasz naprawdę stylowej podkładki chłodzącej, to ma ona jeden z najbardziej unikalnych wzorów na tej liście.


Regulacja wysokości odbywa się za pomocą dwóch niezależnych kołków, co może być nieco kłopotliwe, gdy próbujesz podnieść poziom swojego laptopa, ale opierasz go na kolanach. Najlepszą rzeczą do zrobienia w takim przypadku jest użycie poduszki lub płaskiego przedmiotu na kolanach, na którym opierają się kołki wysokości.


Plusy

Cztery wentylatory 120mm przy 1200 obr/min dla silnego chłodzenia wentylatora.

Unikalny kształt ramki i kolorowe oświetlenie LED dla zwiększenia atrakcyjności.

Pasuje do większości laptopów od 12 do 17 cali. Konstrukcja antypoślizgowa.

Nylonowy kabel z oplotem.

Minusy

Regulacja wysokości na dwóch niezależnych kołkach, które mogą utrudniać regulację wysokości podczas opierania laptopa i podkładki chłodzącej na kolanach w stosunku do stołu.

Wentylatory ustawione w taki sposób, że tylne centrum laptopa może nie mieć dużej cyrkulacji powietrza, co może pozostawić hotspot - szczególnie tam, gdzie mogą znajdować się baterie laptopa.

3. GARUNK Laptop Cooler Cooling Pad - Kolorowy szał

GARUNK Laptop Cooler Cooling Pad

Kolorowe oświetlenie LED Ustawienie oświetlenia: Dzięki trzem kolorom LED i możliwości wyboru indywidualnych kolorów lub sportu wszystkich trzech, możesz zmienić swój styl wizualny przez cały rok.

Wielcy fani, duże chłodzenie: Z czterema imponującymi wentylatorami 125 mm, przepływ powietrza i zasięg w tej chłodziarce do laptopów jest doskonały. A 1500 obrotów na minutę to nic, z czego można się śmiać. Twój laptop pozostanie chłodny dzięki tej chłodziarce.

Pasuje do wielu laptopów: Ta chłodziarka do laptopów jest doskonała dla laptopów o wielkości od 14 do 17 cali, bardzo dobrze nadaje się do wydajnych laptopów, ponieważ są one często duże.

GARUNK ma prawdopodobnie najlepsze oświetlenie LED spośród wszystkich podkładek chłodzących na tej liście. Tak więc, jeśli posiadanie chłodnego oświetlenia LED do konfiguracji laptopa jest Twoim celem, już znalazłeś swojego zwycięzcę. Ale spójrzmy na to, co jeszcze sprawia, że ta chłodziarka do laptopa jest całkiem solidnym wyborem.

GARUNK posiada cztery wentylatory chłodzące, i nie są one małe. Każdy z wentylatorów ma rozmiar 125 mm i prędkość obrotową do 1500 obr/min. Są one zarówno szybkie, jak i dość duże, co oznacza doskonały przepływ powietrza, a także zasięg. A czy wspomnieliśmy już o stylowych lampach LED?

Oświetlenie LED posiada zielone, czerwone i niebieskie diody LED, co daje Ci możliwość wyboru. Chcesz jeden kolor? Wybierz jeden. Chcesz wszystkie trzy jednocześnie? Idźcie na to! A wszystko to jest zasilane przez jedno połączenie USB, podczas gdy ma dwa porty USB.

Ponownie jednak, w przypadku mniej stylowych ramek, otrzymujemy niesamowite efekty świetlne LED, które już teraz tworzą obudowę. Następnie otrzymujesz cztery potężne wentylatory, aby zrobić to, po co naprawdę to kupiłeś: aby Twój laptop był cool (i wyglądał cool).

Ponadto, jest to jeden z bardziej przystępnych cenowo wyborów na tej liście. Za jego skromną cenę, można uzyskać bardzo skuteczną podkładkę chłodzącą. I choć jego ramka nie jest najbardziej wyszukana, różnorodność ustawień światła daje mu poczucie, że większość innych podkładek chłodzących nie ma.


Obudowa nie jest najbardziej stylową z nich wszystkich, nie jest całkiem prostokątna, ale nie ma też nic zbyt wyjątkowego.


Plusy

Cztery różne ustawienia oświetlenia LED: Niebieski, Czerwony, Zielony i kombinacja All-3.

Większe wentylatory 125mm, które są również szybkie przy 1500 obr/min.

Najlepiej współpracuje z laptopami od 14 do 17 cali.

Regulowana wysokość z dwoma ustawieniami.

Minusy

Konstrukcja jest dość regularna.

Regulacja wysokości opiera się na dwóch kołkach zamiast pręta, przez co trudno jest oprzeć się wyłącznie na kolanach; może być potrzebne coś pod chłodnicą laptopa, aby kołki opierały się na kolanach.O autorze

Mateusz Grabowski

24 letni bloger technologiczny, którego pasją są nowe technologie. Lubi pisać o tym co go interesuje, bardzo często zarywa przy tym noce. Drony to druga pasja na która poświęca druga cześc swojego czasu.