10. Panasonic Arc 3

Panasonic Arc 3

Ostatni, ale nie mniej ważny jest Ark Panasonic 3, który w końcu jest tutaj.

Nie ma znaczenia, że dostaniesz od Panasonic'a golarkę za 30$ lub 300$ lub 500$, bliskość będzie ich priorytetem. Kolejna elektryczna golarka, która zapewnia zadziwiająco dokładne golenie z 3 ostrzami tnącymi i wyjątkowo niską ceną w porównaniu z większością wymienionych powyżej golarek elektrycznych.

Obrotowa głowica, 3 niezwykle ostre ostrza, które zapewniają dokładne golenie, wskaźnik LED, który informuje Cię na bieżąco o czasie pracy baterii, technologia Wet&Dry, czego nie ma dla Ciebie? Wszystkie zaawansowane funkcje są tam, a cena jest poniżej 70 dolarów.

Golarka jest dostarczana bez stacji dokującej do czyszczenia i ładowania, dlatego jej cena jest niska w porównaniu z innymi modelami Panasonic na naszej liście.

Głowica golarki zawiera 3 nanotechnologiczne ostrza, które są również hipoalergiczne, dzięki czemu ta elektryczna golarka jest również przyjazna dla wrażliwej skóry. Regulowana obrotowa głowica goląca może przykleić się do konturów twarzy, aby zapewnić dokładne i gładkie golenie.

Ogólnie rzecz biorąc, golarka Panasonic arc 3 zapewnia wiele funkcji w bardzo przystępnej cenie. Dostarczany jest bez stacji dokującej, dzięki czemu Panasonic utrzymuje niską cenę. Ale to nie jest problem, jestem pewien, że nie jest to ból głowy, aby poświęcić 1 minutę więcej na codzienne czyszczenie golarki. Poza tym, żywotność baterii jest świetna, a golarka posiada technologię Wet&Dry, dzięki czemu możesz jej używać pod prysznicem z pianką i żelem lub na suchej skórze.Plusy

Ostre i hipoalergiczne ostrza, przyjazne dla wrażliwej skóry

Golarka elektryczna na mokro i sucho

Dokładne i gładkie golenie

Panel LED

Minusy

Trochę irytujące

Hałaśliwy silnik

Brak doku do czyszczenia i ładowania

Przewodnik kupującego golarkę elektryczną

Zaawansowane golarki elektryczne są połączeniem technologii, które dostępne są w małym opakowaniu. Zanim wybierzesz swoją elektryczną golarkę z powyższej listy lub gdzie indziej, polecam nadal przeczytać nasz Przewodnik Kupującego, pomoże Ci on zrozumieć technologię, która jest stosowana w tych nowoczesnych elektrycznych golarkach.

Tak więc bez zbędnych ceregieli, kontynuujmy z naszym przewodnikiem zakupu golarki elektrycznej.

Golarki rotacyjne zostały wprowadzone jako pierwsze, aby zapewnić wygodę golenia i głowicy golącej. Bez wątpienia golarki rotacyjne są znacznie wygodniejsze w porównaniu z golarkami foliowymi, ale nie zapewniają dokładnego golenia.

Z drugiej strony, golarki foliowe są ekspertem w zakresie bliskości. Posiadają ostre ostrza i zaawansowaną technologię, którą naprawdę lubię.

Wskaźnik LED: Ładowarka ze wskaźnikiem LED jest na tyle dobra, że pozwala na bieżąco śledzić aktualny poziom baterii. Po podłączeniu ładowarki należy powiadomić o tym fakcie i ostrzec o niskim poziomie naładowania baterii.

Golenie przewodowe i bezprzewodowe: Niewiele golarek elektrycznych pozwala na golenie, gdy jest podłączona, a niewiele z nich nie. Golarki Braun serii 9 nie pozwalają na golenie przewodowe, podczas gdy golarki Braun serii 7 pozwalają na to.

Łatwa w użyciu i czyszczeniu: Upewnij się, że konstrukcja golarek elektrycznych jest łatwa w użyciu i czyszczeniu. Prawie wszystkie wymienione powyżej elektryczne golarki są łatwe w obsłudze i czyszczeniu. Większość wymienionych powyżej golarek elektrycznych jest wyposażona w stację dokującą Cleaning, wystarczy włożyć golarkę do stacji dokującej i nacisnąć przycisk, aby stacja dokująca wyczyściła golarkę. Niektóre modele nie są wyposażone w stację dokującą, dlatego należy ją czyścić ręcznie. Ale to nie zajmie więcej niż 1 minutę!

Trymer wyskakujący: Większość golarek jest wyposażona w zintegrowany trymer, który można podnieść do góry. Można używać golarki do pielęgnacji ciała, boków i wąsów.

Technologia Wet & Dry: Technologia Wet&Dry pozwala na używanie golarek elektrycznych pod prysznicem lub na suchej skórze. Jeśli masz wrażliwą skórę, możesz preferować golenie z użyciem pianki żelowej. To właśnie w tym przypadku ta technologia jest bardzo przydatna.O autorze

Mateusz Grabowski

24 letni bloger technologiczny, którego pasją są nowe technologie. Lubi pisać o tym co go interesuje, bardzo często zarywa przy tym noce. Drony to druga pasja na która poświęca druga cześc swojego czasu.