8. Braun Series 3 ProSkin 3040s

Braun Series 3 ProSkin 3040s

Braun stale dostarcza konsumentom jedne z najlepszych golarek elektrycznych, które są nie tylko niesamowite, ale i w większości przypadków przystępne cenowo. Kontynuując tę tradycję, patrzymy na golarki Braun Series 3 ProSkin 3040s, które są dostępne w przystępnej cenie i mają na celu dostarczenie klientom wspaniałych wrażeń podczas golenia, zachowując przy tym spokój, że nie zamierzają wydawać dużo pieniędzy.

Jedyną rzeczą, której większość ludzi chce od dobrej golarki elektrycznej, jest oczywiście łatwość dostępu. Dzieje się tak dlatego, że wiele golarek z wyższej półki zapewnia konsumentom intensywną naukę z powodu zbyt wielu funkcji, które czasami są dla nich zbędne. Jednak w przypadku golarki ProSkin 3040 sprawy mają się inaczej; ta elektryczna golarka jest jedną z najlepszych, jeśli chodzi o łatwość dostępu, ponieważ jest jedną z najłatwiej dostępnych golarek elektrycznych, do tego stopnia, że nie ma obawy, że coś się popsuje.

Elektryczna golarka posiada również wbudowany wyświetlacz, co powoli staje się powszechne w większości elektrycznych golarek na rynku. Wyświetlacz może pokazywać pozostały czas pracy na baterii, podczas gdy wyświetlany czas pracy może nie być tak dokładny, jest on jednak wygodny, ponieważ pozwala na naładowanie golarki, kiedy tylko masz ochotę.

Jeśli chodzi o ogólne wrażenia związane z goleniem, golarki Braun Series 3 ProSkin 3040s zapewniają doskonałe wrażenia związane z goleniem, utrzymując cenę na niskim poziomie. Oczywiście, może nie jest ona tak bliska niektórym flagowym golarek elektrycznych dostępnych na rynku, ale mając na uwadze łatwość dostępu i cenę, nie mogłem poprosić golarki elektrycznej o wydajność lepszą niż ta, którą już oferuje.

Jedyna rzecz, która nie podobała mi się w golarce Braun Series 3 ProSkin 3040s, to fakt, że pomimo oferowania dokładnego golenia, istnieją sytuacje, w których golarka pozostawia zarost na później. Byłoby to w porządku w przypadku trymera, ale mówimy tu o pełnoprawnej golarce elektrycznej. Wreszcie, część subiektywna, ale potencjalni nabywcy powinni wiedzieć, że golarka zajmuje trochę czasu, aby się naładować, więc najlepiej jest naładować ją w nocy, lub w czasie, gdy nie jesteś w potrzebie.

Możesz być pewny, że golarka Braun Series 3 ProSkin 3040s jest doskonałą golarką elektryczną, która jest przystępna cenowo i w większości przypadków sprawdzi się w praktyce. Być może nie jest to najlepsza golarka elektryczna wszech czasów, ale jest znacznie lepsza niż wiele innych opcji dostępnych na rynku.


Wreszcie, co nie mniej ważne, golarka ta nie wymaga od użytkownika zmoczenia twarzy przed jej użyciem, ponieważ można jej po prostu używać nawet przy mokrej twarzy. Choć dla wielu osób może to nie mieć znaczenia, to jednak sprawia, że golarka działa szybko, zwłaszcza dla osób, które chcą wstać z łóżka, ogolić się i wyjść do pracy.


Plusy

Doskonały stosunek jakości do ceny

W przystępnej cenie

Oferuje dobre golenie

Golarka jest łatwa w użyciu

Nie wymaga moczenia twarzy przez użytkownika

Minusy

Golenie pozostawia za sobą ściernisko

Golarka szarpie

9. Remington F5-5800 - Ekonomiczna golarka elektryczna

Remington F5-5800

Numer 9. będzie od słynnego Remingtona. Remington to słynna marka, która zaprojektowała wiele golarek elektrycznych klasy podstawowej i średniej. Jako pierwsze wprowadziły one system bezprzewodowego ładowania golarek elektrycznych.

F5-5800 zawiera 2 folie i 1 trymer w głowicy. Głowica może odchylać się w górę i w dół i porusza się wokół konturów twarzy, aby zapewnić łatwe i wygodne golenie.

Golarka jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Wystarczy zdjąć głowicę golarki i spłukać ją pod wodą. Golarka jest wolna od podrażnień. Zaufaj mi, miałem wiele problemów z podrażnieniami nawet w przypadku większości wysokiej klasy golarek wymienionych powyżej, w tym golarki Braun 790cc, ale Remington F5-5800 była całkowicie wolną od problemów golarką elektryczną.

Remington F5-5800 to niedroga i podstawowa golarka, która zapewnia płynne i wygodne golenie. Jest kilka wad, o których wspomniałem powyżej, jednak można ją kupić poniżej 50 dolarów. Tak więc, te negatywne punkty można zignorować.


Ta golarka jest wykonana w całości z taniego plastiku. Nie zapewnia ona dokładnego golenia, ze względu na bliskość budżetu polecam użycie golarki Panasonic Arc 3. Ostrza wymagają wymiany po średnio 3-4 miesiącach użytkowania, co dodatkowo kosztuje. Dzięki silnikowi golarki robią dużo hałasu.


Plusy

Niezwykle przystępne cenowo

Gładko i komfortowo

Obrotowa głowica

Minusy

Zrobione z całego taniego plastiku

Nie zapewnia ścisłego golenia

Robi dużo hałasu

Części wymagane do wymiany po każdych 4-6 miesiącach użytkowaniaO autorze

Mateusz Grabowski

24 letni bloger technologiczny, którego pasją są nowe technologie. Lubi pisać o tym co go interesuje, bardzo często zarywa przy tym noce. Drony to druga pasja na która poświęca druga cześc swojego czasu.