6. Wahl Professional 8061 - Najlepsza elektryczna golarka dla wrażliwej skóry

Wahl Professional 8061

Wahl to amerykańska marka i wybór profesjonalnych fryzjerów. Wahl Professional 8061 to niedroga, bezdrzaskowa, mocna i solidna golarka elektryczna, która spełni wymagania każdego mężczyzny.

Ta elektryczna golarka wykorzystuje system Dynaflex Cutting, który pomaga jej sięgać i przyklejać się do trudniejszych miejsc, takich jak szyja i linia szczęk. Dynaflex zapewnia elastyczność golarki, która zapobiega wszelkim rodzajom przecięć i poparzeń. Poza tym, dostępne są również folie hipoalergiczne, które zapewniają dokładne i gładkie golenie. Zapewniają one również ochronę antybakteryjną przed bakteriami.

Dlatego jest to idealny wybór dla osób, które mają bardzo wrażliwą skórę.

Konstrukcja tej golarki jest niezwykle dobra. Została zaprojektowana tak, aby można było jej bardzo łatwo używać. Jest wykonana w całości z tworzywa sztucznego, ale czuje się świetnie w ręku i nie płaci się tak dużo, aby otrzymać aluminiowy lub metalowy korpus. Najlepszą rzeczą w tej golarce jest to, że jest hipoalergiczna. co jest korzystne dla użytkowników wrażliwej skóry. Istnieje trymer typu pop-up, który może być pomocny przy przycinaniu wąsów i boków.

Poza tym, podczas używania golarki wibruje ona bardzo mocno, co sprawia, że jest ona trochę trudniejsza w użyciu i niewygodna.

Ogólnie rzecz biorąc, golarka Wahl Professional 8061 jest doskonałym wyborem dla osób o wrażliwej skórze ze względu na hipoalergiczne głowice foliowe. Posiadają one długą żywotność baterii, co jest korzystne dla tych, którzy dużo podróżują. Łatwy w czyszczeniu i łatwy w użyciu. Nie ma wątpliwości, że dostajesz to, za co płacisz.


Zanim kupisz tę golarkę, musisz wiedzieć, że w rzeczywistości jest to golarka wykańczająca, która działa tylko na włosy na długości zarostu. Jeśli więc zamierzasz golić się tylko codziennie, to jest to dobry wybór, w przeciwnym razie polecam Ci zajrzeć do innych golarek dostępnych na tej liście.


Plusy

Hipoalergiczne Głowice Foliowe (To uczyniło Wahla najlepszą elektryczną golarką do skóry wrażliwej)

Łatwa w użyciu konstrukcja

Łatwe do czyszczenia

Przyjazny w podróży (długa żywotność baterii)

Dobra cena

Minusy

Rozgrzewa się za kilka minut## Wysokie wibracje## Niewygodny## Brak funkcji Wet&Dry

7. Philips Norelco AT830 - Przystępna cenowo i najbardziej popularna golarka elektryczna

Philips Norelco AT830

Philips Norelco AT830 jest jedną z najsłynniejszych golarek elektrycznych na świecie, a jej premiera miała miejsce w 2012 roku. Jeśli wolisz golarki rotacyjne niż foliowe, a przy tym nie masz zbyt dużego budżetu, to AT830 może być dla Ciebie idealnym wyborem.

Norelco AT830 to golarka elektryczna PowerTouch, Wet & Dry, która posiada wiele przydatnych funkcji i bardzo niewiele wad. Głowica tej golarki może obracać się nieco, ale nie tak jak SensoTouch we wszystkich 3 wymiarach. Golarka Philips AT830 jest wyposażona w technologię DualPrecision, która pozwala jej poradzić sobie z długimi włosami, jak i krótkimi zarostami, dzięki czemu możesz cieszyć się wygodnym i dokładnym goleniem.

W tej golarce elektrycznej dostępny jest również trymer typu pop-up. Żywotność baterii w golarce AT830 jest świetna. Zapewnia ona 50 minut podtrzymania bateryjnego, a pełne naładowanie trwa 1 godzinę. Po jednym naładowaniu można z łatwością wykonać 10 goleń.

Aby zapewnić komfort golenia, wprowadzono golarki obrotowe. Nie ma więc wątpliwości, że ta golarka zapewnia niezwykle komfortowe golenie i naprawdę gładkie golenie na skórze. Po prostu nie naciskaj golarki mocno na skórę, udawaj, że golisz bibułkę, a AT830 wykona całą pracę.

Philips Norelco At830 to elektryczna golarka średniej klasy, która posiada wiele wspaniałych funkcji, w tym technologię Wet/Dry, DualPrecision, długotrwałą baterię, trymer pop-up i odchylaną głowicę. Poza tym, cena jest bardzo niska w porównaniu do innych. Łatwa do czyszczenia, przystojna i wygodna golarka elektryczna, a najbardziej unikalną cechą tej golarki jest to, że jest niezwykle cicha.Plusy

Technologia DualPrecision i Wet&Dry

Bardzo ładnie. (Silnik tej elektrycznej golarki nie hałasuje tak bardzo)

Wygodny i przyjazny dla skóry wrażliwej

Przystępny cenowo i łatwy do czyszczenia

Minusy

Głowa może się obracać, ale bardzo niewieleO autorze

Mateusz Grabowski

24 letni bloger technologiczny, którego pasją są nowe technologie. Lubi pisać o tym co go interesuje, bardzo często zarywa przy tym noce. Drony to druga pasja na która poświęca druga cześc swojego czasu.