4. Philips Norelco SensoTouch 3D - Najlepsza golarka obrotowa do golenia głowy i brody

Philips Norelco SensoTouch 3D

Philips jest mistrzem, jeśli chodzi o golarki obrotowe. Żadna inna marka nie jest w stanie pokonać Philipsa w tej technologii. Numer 4 na naszej liście będzie golarka rotacyjna Philips Norelco Sensotouch 3D, która jest dobra zarówno dla brody jak i głowy.

Uważamy, że jest to najwygodniejsza golarka obrotowa, która naprawdę przykleja się do skóry i gładko przesuwa się wokół konturów twarzy, zapewniając skuteczne golenie.

W głowicy golarki znajdują się 3 niezależne, okrągłe folie, które przyklejają się do skóry i poruszają się wokół konturów twarzy. Obrotowa głowica golarki pomaga dotrzeć do wszystkich włosków i zarostu. Folie mogą się obracać, przechylać i poruszać w górę i w dół, co jest świetną funkcją pomagającą w goleniu głowy. Dlatego właśnie jest to najlepsza golarka elektryczna dla Łysych Facetów. Głowa tej golarki nosi nazwę "GyroFlex 3D", ponieważ może poruszać się w 3 wymiarach, co jest jej unikalną cechą.

W tej golarce elektrycznej dostępne są również inne niesamowite funkcje o nazwie "Super Lift&Cut", która jest podobna do funkcji ActiveLift w modelu Braun i Lift-Tech w modelu Panasonic. Pomaga ona złapać włoski na szyi i linii szczęki. Pomaga ona również złapać zarost, zarost i płaskie włosy.

Ogólnie rzecz biorąc, SensoTouch 3D jest zaawansowaną i świetną golarką obrotową, która posiada wszystkie najnowsze funkcje, jakie można uzyskać za pomocą tej golarki. Jest szybka i wydajna oraz zapewnia wygodne i dokładne golenie. Niewiele jest jej wad, ale dzięki niej stała się numerem 4 na naszej liście.

plusy i minusy


Przejdźmy teraz do sedna sprawy tej golarki. Wygląd golarki jest bardzo atrakcyjny, ale kiedy się na niej pracuje, jest naprawdę tania. Szkoda, że jest cała plastikowa i gumowa. Bateria jest naprawiona, więc jeśli w jakiś sposób bateria się rozładuje, nie będziesz miał innego wyboru, jak tylko wymienić golarkę elektryczną.


Plusy

Trzy niezależne folie

Głowica tej golarki może poruszać się w 3 wymiarach, co jest dobre dla głowicy golącej.

Niezwykle wygodna i dokładna golarka

Dostępna technologia Wet&Dry

Minusy

Słaba jakość wykonania (wszystkie tworzywa sztuczne i guma)

Drogie części zamienne (Poważny problem)

Stała bateria (nie można jej wymienić)

Ładowanie tylko przez dok (nie można go ładować za pomocą kabla)

5. Panasonic Arc 4

Panasonic Arc 4

Panasonic po raz kolejny, z cudownym modelem Arc 4. Jest prawie taki sam jak łuk Panasonic'a, ale posiada 4 ostrza w głowie i nie jest wyposażony w dok ładujący.

Podobnie jak Arc 5, ten model zapewni Ci bardzo dokładne golenie, ale jednocześnie brak mu komfortu.

Panasonic Arc 4 posiada wszystkie funkcje z najnowszego modelu Arc 5, brakuje mu tylko jednego trymera w głowicy i nie posiada stacji dokującej do czyszczenia i ładowania. System 4 ostrzy dostępny w tej golarce elektrycznej jest na tyle zaawansowany i ostry, że zapewnia Ci najbliższe doznania golenia. Ostrza są niezwykle trwałe, ostre i mogą obracać się pod kątem 30 stopni w dowolnym kierunku. Zawiera ona również liniowy silnik o podwójnym działaniu 14 000 CPM, który jest naprawdę mocny.

Poza tym zapewnia on 40 minut pracy na jednym ładowaniu, podczas gdy pozostałe zapewniają 50 minut podtrzymania bateryjnego.

Poza tym nie ma o czym pisać, ponieważ wszystkie powyższe cechy wyjaśniłem już w Panasonic Arc 5.Plusy

Niezwykle niska cena w porównaniu z innymi zaawansowanymi technologicznie golarkami z naszej listy

Dostępny panel LED, który pozwala na bieżąco śledzić stan akumulatora i prędkość obrotową silnika

Minusy

Nie za bardzo wygodny

Pochodzi bez doku do ładowania (dlatego jest dostępny w bardzo niskiej cenie).O autorze

Mateusz Grabowski

24 letni bloger technologiczny, którego pasją są nowe technologie. Lubi pisać o tym co go interesuje, bardzo często zarywa przy tym noce. Drony to druga pasja na która poświęca druga cześc swojego czasu.