2. Braun Series 9 9095CC - Najnowsza wprowadzona na rynek elektryczna golarka Braun

Braun Series 9 9095CC

Następny na naszej liście jest też z Brauna. Jest to najnowsza seria golarek elektrycznych wprowadzonych na rynek przez firmę Braun, a naszym ulubionym modelem na tej liście jest Braun 9095CC.

Elektryczna golarka jest pokryta błyszczącym, chromowanym tworzywem sztucznym, które wygląda fajnie!

Ta elektryczna golarka działa w taki sam sposób jak powyższa 790cc, z tą tylko różnicą, że 9095cc zawiera jeden dodatkowy trymer, znany jako "Direct & Cut". Ten dodatkowy trymer pomaga golarce wyrównać włosy, które rosną w różnych kierunkach, a następnie je wyciąć. Poza tym, trymer ActiveLift od 790cc został zastąpiony trymerem HyperLift, który jest nieco bardziej zaawansowany i pomaga usuwać płaskie włoski.

Trymer Braun 9095 Pulsonic pozwala uzyskać 40 000 efektów cięcia poprzecznego na minutę, nie mieszaj go z 10 000 mikro-wibracji 790cc. Zapewnia ona nieco dokładniejsze golenie niż 790cc, a różnica nie jest aż tak duża, aby zadziwić. Pop-up trymer jest również tam.

Golarki Braun serii 9 9095cc mają wszystkie funkcje 790cc i są wyposażone w technologię Wet&Dry, która pomaga użytkownikowi w użyciu tej golarki elektrycznej na suchej skórze lub z żelem do golenia dla skóry wrażliwej.

Zawijając ją, seria Braun 9 9095 posiada wszystkie wspaniałe cechy, w tym technologię Wet&Dry, której brakowało w powyższym modelu 790cc. Zawiera jeden dodatkowy trymer, który pomaga obciąć włosy, które rosną w wielu kierunkach. Z drugiej strony, wadą tej golarki jest to, że jest ona w całości plastikowa i bardzo droga.


Powodem, dla którego jest on wymieniony jako numer 2 jest fakt, że jest wykonany z tworzywa sztucznego, podczas gdy 799cc zawiera metalową głowicę. Poza tym, będziesz płacił dużo pieniędzy za funkcje, których naprawdę nie potrzebujesz, jeśli masz normalną brodę i golisz się codziennie. Jednakże, ta elektryczna golarka jest nieco bardziej komfortowa dla skóry.


Plusy

Dodanie dodatkowego trymera o nazwie "Direct & Cut".

Dokładne golenie

40.000 Działania przekrojowe

Obecność technologii mokrej i suchej zabudowy

Minusy

Słaba jakość wykonania (wszystkie tworzywa sztuczne)

Bardzo drogie (ponad dwukrotnie więcej niż 790cc)

3. Panasonic ES-LV95 - Najlepsza elektryczna golarka pod względem cech i wartości użytkowej

Panasonic ES-LV95

Jeśli chodzi o golarki elektryczne, Panasonic wyrobił sobie renomę, dostarczając jedne z najlepszych golarek elektrycznych dostępnych na rynku. Choć niektórzy mogą uważać je za nieco drogie, rekompensują to ceną, oferując świetną wydajność i stosunek jakości do ceny. Wcześniej, ES-LV81 była jedną z naszych ulubionych elektrycznych golarek dostępnych na rynku, jednak znacznie lepszy, zmodernizowany model o nazwie ES-LV95 zdetronizował ją.

Model ES-LV95 firmy Panasonic jest przeznaczony dla osób, które wolą wyjątkowo czyste i dokładne golenie. Wiem, że wielu twierdzi, iż golenie ręczne jest o wiele lepsze, ale ta elektryczna golarka jest tu po to, aby zmienić tę grę. Po goleniu odkryłam, że golenie wyszło bardzo naturalnie i bardzo dokładnie, nadając skórze gładką w dotyku, a nawet wokół niej. Nie wspominając już o tym, że golenie przy użyciu tej golarki jest super szybkie, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu.

Biorąc pod uwagę, że jest to flagowa elektryczna golarka firmy Panasonic, jest ona wyposażona w stację do czyszczenia dla tych, którzy ją kochają. Stacja czyszcząca służy do usuwania wszystkich włosów po zakończeniu golenia i czyszczenia ostrzy za jednym naciśnięciem przycisku, jest ona super prosta i bardzo łatwa. Jednak dla tych, którzy nie chcą włożyć golarki z powrotem do stacji czyszczącej, dostarczany jest również pokrowiec ochronny, a do tego skórzany worek podróżny.

Pomijając wszystkie dobre rzeczy, mam kilka drobnych uchwytów z doskonałym Panasonic ES-LV95. Na początek, golarka może być czasami głośna, a idealnym sposobem na wyjaśnienie tego byłoby porównanie dźwięku z tym samym, który wydaje rój pszczół.

Ponadto, dla osób o wrażliwej skórze, golarka może być na początku nieco za ostra. Nie należy się jednak martwić, ponieważ skóra dostosuje się do golarki przy wielokrotnym użyciu i nie będzie to stanowiło problemu.

Ogólnie rzecz biorąc, golarka Panasonic ES-LV95 jest wspaniałą elektryczną golarką, która ma swoją cenę, ale oferuje wiele udogodnień, które w końcu rekompensują cenę. Nie ma w niej większych wad, które mogłyby spowodować uszkodzenie golarki, a tym samym uczynić ją jedną z najlepszych golarek elektrycznych na rynku.


Model LV95 ma również wbudowany ekran, który może niektórym wydawać się sztuczką, ale w rzeczywistości jest to bardzo przydatny dodatek; nie tylko wyświetla dokładny obraz pozostałej baterii, ale również informuje, jak długo trwało golenie po wyłączeniu golarki.


Plusy

Golenie przy użyciu ES-LV95 jest proste, łatwe i szybkie.

Wyświetlacz jest doskonały i dostarcza wszystkich potrzebnych informacji.

Stacja czyszcząca jest świetnym uzupełnieniem.

Minusy

Skóra wrażliwa może na początku odczuwać szorstkość.

Hałas operacyjny może być uciążliwy na początku.O autorze

Mateusz Grabowski

24 letni bloger technologiczny, którego pasją są nowe technologie. Lubi pisać o tym co go interesuje, bardzo często zarywa przy tym noce. Drony to druga pasja na która poświęca druga cześc swojego czasu.