8. Genius WideCam F100 - Ultraszerokokątna kamera internetowa

Genius WideCam F100

Chcesz uchwycić duży obszar podczas gry lub sesji wideokonferencji?

Jeśli odpowiedź brzmi "tak", to jest to aparat dla Ciebie.

Ta kamera internetowa zapewnia imponujący zasięg 120 stopni, który może objąć do pięciu osób jednocześnie. Jej szeroki zasięg jest również preferowany przez pracowników biurowych podczas przeprowadzania wideokonferencji.

Kamera internetowa zapewnia solidną jakość obrazu do 12MP, co nie jest najlepsze, ale raczej imponujące. Ponadto, jest bardzo łatwa w konfiguracji i obsłudze. Wystarczy więc tylko około minuty lub dwóch, aby zainstalować i rozpocząć korzystanie z kamery internetowej.

Kamera WideCam F100 jest sprzedawana z oprogramowaniem ArcSoft Webcam Companion, które pozwala na nagrywanie filmów w pełnej rozdzielczości HD i ich natychmiastową edycję. Ułatwia to również integrację kamery internetowej z takimi platformami jak Facebook Messenger.

Chociaż ta kamera internetowa nie posiada tak wielu funkcji, jak niektóre inne najlepsze kamery internetowe, takie jak Mevo Plus, uważam ją za ogólnie dobrą kamerę internetową ze względu na jej łatwość obsługi i inne czynniki, takie jak obiektyw szerokokątny 12MP i 120 stopni.

Co dotychczasowi użytkownicy mają do powiedzenia po użyciu WideCam F100:


"Znalazłem kąt widzenia kamery WideCam F100 lepszy niż kamery na Macbooku." "Podobał mi się imponujący szeroki kąt widzenia kamery, choć jakość obrazu była gorsza niż w przypadku kamery Logitech C930e". "Jeśli chcesz najlepszą kamerę internetową, ten kawałek nigdy nie zawiedzie."


Plusy

Obiektyw szerokokątny umożliwia tworzenie filmów o większych powierzchniach

. Nagrywanie WideCam F100 1080p full HD zapewnia imponujące obrazy i filmy

Wbudowany mikrofon stereo o wysokiej czułości

Minusy

Uchwyt kamery jest wykonany z tworzywa sztucznego

9. AUKEY PC-LM1A - Najlepsza opcja dla pełnoetatowych streamerów

AUKEY PC-LM1A

Jeśli szukasz aparatu, który łączy w sobie jakość i łatwość obsługi, AUKEY PC-LM1A jest świetną propozycją dla Ciebie. Jest on preferowany ze względu na szerokie pole widzenia, które osiąga maksymalny kąt 80 stopni. Widok ten jest wystarczająco szeroki, aby pokazać dwie osoby w aparacie w tym samym czasie.

Jego wydajność zwiększa funkcja automatycznej regulacji światła, która sprawia, że jest skuteczny w szerokim zakresie warunków oświetleniowych. Jeśli oświetlenie jest słabe, kamera dostosowuje ekspozycję oświetlenia, aby zapewnić wyraźne i imponujące efekty wizualne.

Ogólnie rzecz biorąc, kamera internetowa robi wrażenie dzięki unikalnym funkcjom, takim jak automatyczna regulacja oświetlenia i duże pole widzenia.

Mimo, że pole widzenia kamery AUKEY PC-LM1A wynosi tylko 80 stopni, które jest ograniczone przez kamerę WideCam F100, która rozciąga się do 120 stopni, wielu użytkowników jest pod wrażeniem jej bezproblemowej konfiguracji, która wymaga jedynie przycięcia jej na górze komputera i podłączenia jej do portu USB.

Bliższe spojrzenie na widoki z poprzednich użytkowników kamery internetowej AUKEY PC-LM1A:


"To najbardziej imponująca kamera na rynku, jaką kiedykolwiek spotkałem." "Byłem pod wrażeniem możliwości generowania przez kamerę wyraźnych filmów nawet w słabo oświetlonych miejscach." "Jako nowy marketingowiec, byłem pod wrażeniem niskich kosztów i imponujących funkcji kamery internetowej.


Plusy

Obsługa wielu formatów wideo

Elastyczny stojak Fit zapewnia pochylenie o 360 stopni

Funkcja automatycznej regulacji światła

W przystępnej cenie

Minusy

Pojawiły się obawy, że obrazy mogą być od czasu do czasu zniekształcone. Jednak można temu zaradzić, upewniając się, że główny komputer jest stabilny.

10. Logitech C270 - Tania kamera internetowa do połączeń przez Skype'a

Logitech C270

Jeśli interesuje Cię tania, ale przyzwoita kamera internetowa do popularnych funkcji transmisji strumieniowej przez Skype'a i Facebook'a, to lepiej zrób to z Logitech C270. Inaczej mówiąc, jest to najlepsza kamera internetowa do transmisji strumieniowej w budżecie, jaką można dostać.

Za niecałe 20 USD na pewno będziesz cieszyć się jej imponującymi możliwościami przechwytywania wideo o rozdzielczości do 1280×720 pikseli. Dzięki temu możesz cieszyć się transmisją strumieniową wspaniałych filmów, zwłaszcza na portalach społecznościowych, takich jak Facebook czy Skype.

Łatwość instalacji, konfiguracji i użytkowania sprawiła, że wiele osób uważa go za opcję wejścia do świata transmisji strumieniowej na żywo. Zapewnia ona wysoką rozdzielczość (HD), a obrazy są całkiem niezłe, nawet przy pewnej odległości od kamery.

Ogólnie rzecz biorąc, kamera Logitech C270 jest doskonałym rozwiązaniem zastępującym standardową kamerę internetową do laptopa podczas nagrywania wideo na żywo lub prowadzenia rozmów wideo. Jeśli jednak chcesz korzystać z prawdziwie wysokiej jakości transmisji strumieniowej wideo, musisz przejść na inne, bardziej wydajne kamery internetowe, takie jak Logitech C922x Pro. Poniżej przedstawiono zalety i wady kamery internetowej Logitech C270:

Przyjrzyjmy się bliżej temu, co dawni użytkownicy mówili o kamerze internetowej:


"Ta kamera zrobiła na mnie duże wrażenie, kiedy zacząłem używać Skype'a. Przeszedłem jednak na mocniejszą kamerę do wideokonferencji." "Jeśli chcesz zapoznać się z transmisją strumieniową, Logitech C270 jest najlepszym punktem wyjścia". "Jako student, uważam, że Logitech C270 robi wrażenie na moich zajęciach online."


Plusy

Funkcja połączeń wideo HD 720 tworzy imponujące wideo Zdolność wykrywania ruchu

Przesuwanie, powiększanie i pochylanie

Minusy

Kamera internetowa współpracuje tylko z systemem operacyjnym Windows.O autorze

Mateusz Grabowski

24 letni bloger technologiczny, którego pasją są nowe technologie. Lubi pisać o tym co go interesuje, bardzo często zarywa przy tym noce. Drony to druga pasja na która poświęca druga cześc swojego czasu.