5. Microsoft LifeCam Studio– Idealny kompromis

Microsoft LifeCam Studio

LifeCam został zaprojektowany z imponującym, szklanym elementem i jest przeznaczony dla użytkowników, którzy korzystają z większych wyświetlaczy. Stanowi ona kombinację połączeń wideo 1080p i 720p na żywo, co czyni ją dobrym rozwiązaniem zarówno w przypadku wideokonferencji, jak i gier.

Kamera internetowa obraca się o 360 stopni, co pozwala na łatwe przechwytywanie obrazu ze wszystkich stron pomieszczenia. Ale to nie wszystko. Możesz ją także zamontować na statywie i wykorzystać jej funkcję automatycznego ustawiania ostrości do automatycznej transmisji strumieniowej.

Szerokopasmowy mikrofon zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, a ponadto eliminuje szumy z otoczenia, dzięki czemu wszyscy Twoi widzowie nie przeoczą żadnych szczegółów.

Głównym wyzwaniem w LifeCam jest to, że podczas gdy rozdzielczość 1080p jest imponująca, to najwyższa, jaką można osiągnąć podczas transmisji strumieniowej na żywo to 720p.

Co ludzie mówią o LifeCam:


"Ta kamera była naprawdę niesamowita. Zmieniła moje życie." "Chociaż kamera internetowa nie obsługuje dużych statywów, jest świetną opcją dla mniejszych." "Podobało mi się korzystanie z kamery, ponieważ automatycznie steruje ona oświetleniem wideo."


Plusy

Technologia TrueColor ze śledzeniem twarzy pomaga kontrolować poziomy ekspozycji dla jasnych i kolorowych filmów

. Oprogramowanie z certyfikatem Skype

Mikrofon High fidelity pomaga w uzyskaniu czystego dźwięku

Czujnik 1080p zapewnia ostre obrazy##

Minusy

Jest on przeznaczony tylko dla systemów operacyjnych Windows

6. Logitech BRIO – Do profesjonalnych transmisji

Logitech BRIO

Logitech BRIO jest wyposażony w imponujące funkcje, które sprawiają, że jego strumienie wideo są tak naturalne, jak rzeczywistość. Jest to jedna z najlepszych kamer internetowych do prowadzenia wideokonferencji ze względu na kamerę 4K Ultra HD o wysokiej rozdzielczości.

Kamera internetowa generuje ostry jak brzytwa obraz, dodając światło do fotografowanego obiektu. Zastosowano w niej również zaawansowane technologicznie układy optyczne i obiektywy, które gwarantują profesjonalną jakość obrazu.

Czystość dźwięku w kamerze Logitech BRIO jest imponująca dzięki wielokierunkowemu mikrofonowi, który pomaga wyeliminować zewnętrzne szumy. Eliminuje on również konieczność stosowania zestawów słuchawkowych podczas prowadzenia wideokonferencji.

Kamera internetowa jest zasilana przez porty USB 2.0 i 3.0, które ułatwiają jej obsługę po prostu podłączając ją do komputera. Należy pamiętać, że port USB 3.0 jest potrzebny w przypadku korzystania z filmów 4k, które mają rozdzielczość wyświetlacza w poziomie około 4000 pikseli.

Ze względu na rozdzielczość 4K urządzenie Logitech BRIO jest drogie w porównaniu z niektórymi innymi opcjami na naszej liście. Uważam jednak, że jest to ogólnie doskonała kamera internetowa, ponieważ gwarantuje wyraźne obrazy i filmy wideo.

Co ludzie mówią o Logitech BRIO:


"Na początku zdziwiła mnie cena. Ale kupiłem Logitech BRIO ze względu na jego imponujące cechy, a teraz jestem szczęśliwy". "Użyłem wielu kamer internetowych, ale żadna z nich nie jest zbliżona do wyników osiąganych przez BRIO". "Najlepsze w historii."


Plusy

5X zoom cyfrowy

RightLight 3 oferuje pomoc w korygowaniu oświetlenia otoczenia

Współpracuje z kilkoma systemami operacyjnymi, w tym Chrome OS, Mac OS, Windows i Cisco

Minusy

Brakuje mu wsparcia dla robienia zdjęć nieruchomych.

7. Ausdom AW620 Pro Stream Web Camera – Kamera na wszystkie syetsmy

Ausdom AW620 Pro

Podczas gdy większość kamer internetowych jest przeznaczona dla konkretnych platform, takich jak Windows lub Mac OSX, Ausdom AW620 został stworzony do pracy z prawie wszystkimi z nich.

Ausdom uprościł obsługę kamery internetowej, czyniąc ją prostym urządzeniem typu plug and play. Tak więc, bez względu na platformę, po prostu podłącz ją, a będziesz gotowy do pracy i korzystania z jej imponujących możliwości w zakresie strumieniowej transmisji danych.

Kamera internetowa ma rozdzielczość 1080 pikseli przy 30 klatkach na sekundę, co czyni ją dobrą opcją dla graczy. Ponadto posiada ręczną regulację ostrości obiektywu, która ułatwia celowanie w konkretne obiekty podczas strumieniowania lub grania.

Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że kamera internetowa jest bardzo dobra ze względu na swoje funkcje, takie jak wbudowany mikrofon, który pomaga czyścić szumy i wyraźnie uchwycić dźwięk dla docelowej grupy odbiorców.

Rzeczywiście, ta kamera internetowa stała się obowiązkowym elementem dla wielu najlepszych streamerów w branży, którzy pragną ostrych, czystych filmów, nie wydając przy tym na wolontariat.

Co użytkownicy mają do powiedzenia na temat Ausdom AW620:


"Ausdom AW620 był świetną opcją do transmisji rozmów na Skype'ie." "Uwielbiam ostre zdjęcia z Ausdom AW620, szczególnie gdy są robione w jasno oświetlonych miejscach." "Planujesz zaryzykować streaming video? Ta kamera internetowa pracowała dla mnie. Spróbuj tego."


Plusy

Technologia filtrowania hałasu

Tripod-ready design

Plug and play webcam, nie wymaga aktualizacji oprogramowania

Minusy

W niektórych przypadkach może być konieczne ręczne sterowanie oświetleniem, aby uzyskać wyraźniejszy obraz.O autorze

Mateusz Grabowski

24 letni bloger technologiczny, którego pasją są nowe technologie. Lubi pisać o tym co go interesuje, bardzo często zarywa przy tym noce. Drony to druga pasja na która poświęca druga cześc swojego czasu.