2. HP HD 4310 Webcam – Najlepsza do konferencji internetowych

HP HD 4310 Webcam

Kamera HP HD 4310 Webcam jest bardzo dobrze znana z możliwości obsługi trójstronnych połączeń wideo. Dzięki temu doskonale nadaje się do prowadzenia wideokonferencji, jak również transmisji na żywo. Pozwala również na transmisję strumieniową na Facebooku oraz przechowywanie kontaktów w określonej lokalizacji na komputerze.

Kamera internetowa charakteryzuje się imponującą rozdzielczością 1080p, która pozwala na ostrzejsze rejestrowanie obrazów i filmów. Firma HP poszła o krok do przodu, wprowadzając funkcję prawdziwej regulacji światła wizyjnego, która pomaga automatycznie dostosować wyrazistość obrazu na podstawie poziomów oświetlenia tła. Funkcja ta jest bardzo przydatna w zwiększaniu komfortu prowadzenia wideokonferencji, ponieważ nadal można nagrywać wspaniałe filmy, nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach.

Jeśli chodzi o wydajność, kamera internetowa jest w stanie uzyskać maksymalną prędkość 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Dzięki temu Twoje filmy będą odtwarzane płynnie i wyraźnie na laptopie, komputerze PC i ekranach urządzeń przenośnych.

Należy jednak pamiętać, że na transmisję strumieniową może mieć również wpływ Twoje połączenie internetowe. Dlatego rozsądnie jest upewnić się, że Twój Internet jest szybki i stabilny, zwłaszcza jeśli planujesz robić profesjonalnie wyglądające filmy. Dobry przedłużacz zasięgu Wi-Fi jest w tych przypadkach naprawdę pomocny.

Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że kamera HP HD 4310 Webcam jest niezawodną kamerą internetową, zarówno w przypadku osobistych rozmów wideo, jak i wideokonferencji. Chociaż ta kamera internetowa może nie być absolutnie najlepszą kamerą internetową na rynku, to jednak jest to doskonały wybór dla użytkowników, którzy potrzebują dużej liczby klatek na sekundę i doskonałych możliwości fotografowania.

Oto co kupujący mieli do powiedzenia po użyciu kamery internetowej HD 4310:


"Choć chwyt kamery internetowej nie jest stabilny, moja transmisja strumieniowa wideokonferencji jest imponująca." "To najlepsza kamera, jaką do tej pory spotkałem." "Idealnie pasuje do rozmów wideo z przyjaciółmi."


Plusy

360-stopniowe wirowanie pod kątem i 30-stopniowe przechylenie

Mikrofon kierunkowy eliminuje szumy zewnętrzne

Szerokoekranowa jakość wideo 1080p zapewnia wyższą rozdzielczość obrazu

Łatwy interfejs użytkownika zarówno dla doświadczonych jak i nowych użytkowników.

Minusy

Osłabiony uchwyt na monitorze komputera

Obecnie nie ma wsparcia dla Windows 10

3. Mevo Plus- Inteligentna kamera do social mediów

Mevo Plus

Mevo Plus został zaprojektowany jako zaawansowany model Mevo Camera, który pierwotnie został stworzony dla Facebook Live. Jako ulepszenie w stosunku do swojego poprzednika, Mevo Plus pozwala użytkownikom na tworzenie filmów w imponującej rozdzielczości, zarówno 1080p jak i 4K.

Najbardziej imponującą cechą tej kamery jest to, że działa ona zarówno na platformie mobilnej, jak i na komputerach PC. Podczas podróży telefon umożliwia łatwe przesyłanie strumieniowe filmów w wysokiej rozdzielczości podczas podróży.

Uważam, że ta kamera internetowa jest szczególnie imponująca, ponieważ pozwala użytkownikom na łatwą edycję filmów za pomocą wielu narzędzi do edycji bezpośrednio z telefonu. Jest to szczególnie imponujące dla blogerów podróżujących, którzy relacjonują wydarzenia podczas podróży i chcą oglądać swoje filmy na żywo.

Chociaż kamera internetowa jest na droższym końcu, uważam, że jest to bardzo imponująca kamera internetowa, szczególnie dla tych, którzy chcą najwyższej klasy wideo i możliwości edycji wideo na miejscu.

Co poprzedni użytkownicy mieli do powiedzenia po użyciu Mevo Plus:


"Doświadczenie jest fantastyczne. Mój blog podróżniczy kwitnie; dzięki Mevo Plus." "Filmy, które robię za pomocą Mevo Plus są niesamowite." "To najbardziej imponująca kamera internetowa, jaką kiedykolwiek znalazłem."


Plusy

Zdolność do transmisji wideo na duże odległości

Wbudowany mikrofon stereo i gniazdo audio

Posiada funkcję narzędzia do edycji na żywo

Może być używany z Twoim telefonem komórkowym

Minusy

Może być drogie

Połączenie internetowe musi być silne, aby uniknąć pikselacji

4. Razor Kiyo - Najlepsza Kamera dla graczy

Razor Kiyo

Ta dziwnie wyglądająca kamera internetowa jest jedną z najlepszych opcji dla graczy. Jej projektant, Razor, pozbawił kamerę większości fantazyjnych dodatków, które można znaleźć w innych wysokiej klasy kamerach internetowych, takich jak narzędzia do edycji na żywo w Mevo Plus, aby skoncentrować się na tym, co najważniejsze dla graczy; oświetleniu i jakości obrazu.

Wyposażona jest w regulowane światło pierścieniowe, które pomaga usuwać cienie i automatycznie zbalansować oświetlenie w filmie. Ponadto kamera internetowa łączy w sobie wysoką liczbę klatek na sekundę (fps) do rozmów czat i nagrywania wideo (720p 60fps i 1080p 30ps), co czyni ją świetną kamerą strumieniową Twitch.

Ogólnie rzecz biorąc, ta kamera internetowa jest świetną opcją dla streamerów, szczególnie ze względu na jej imponującą wydajność i łatwość obsługi. Jej konstrukcja jako urządzenia typu plug and play sprawia, że konfiguracja jest łatwa, a korzystanie z niej przyjemne, ponieważ nie musisz martwić się o aktualizacje. Plus, obsługuje większość z bardziej popularnych urządzeń do gier w branży.

Opinie użytkowników po użyciu kamery internetowej Razor Kiyo:


"Razor Kiyo nie robi na mnie wrażenia podczas wideokonferencji, ale jest idealną opcją do gier w wysokiej rozdzielczości." "Gry stały się thrillerem z kamerą internetową Razor Kiyo." "Nie mogę sobie wyobrazić gry bez Razor Kiya."


Plusy

Regulowane przednie światło pierścieniowe redukuje cienie

Zaawansowana funkcja autofokusa

Kompaktowa i przenośna konstrukcja

Minusy

Transmisja strumieniowa wideo z Razor Kiyo może stać się zbyt jasna z powodu światła pierścienia.O autorze

Mateusz Grabowski

24 letni bloger technologiczny, którego pasją są nowe technologie. Lubi pisać o tym co go interesuje, bardzo często zarywa przy tym noce. Drony to druga pasja na która poświęca druga cześc swojego czasu.