4. Holy Stone HS200 FPV RC Drone – Łatwe sterowanie

Holy Stone HS200 FPV RC Drone

Holy Stone HS200 FPV RC Drone jest świetną opcją, ponieważ jest łatwy w obsłudze. Dzięki funkcji utrzymania wysokości wraz z 6-osiową technologią żyroskopową, możesz latać tym dronem stabilnie, pozwalając na łatwe robienie czystych zdjęć i nagrywanie filmów.

Dron ten jest wyposażony w funkcję powrotu do domu, choć jest to raczej funkcja, która pozwala na powrót drona w tym samym ogólnym kierunku, a nie w dokładne współrzędne GPS, w którym się on rozpoczął. Nadal jest to fajna funkcja, ale na pewno nie tak użyteczna, jak gdyby miał możliwość powrotu do dokładnego miejsca, w którym się rozpoczął.

Jak wszystkie drony, ważne jest, aby uważnie stosować się do instrukcji, które są do niego dołączone. Kilka ważnych wskazówek, które należy wziąć pod uwagę to to, że między lotami należy pozostawić minimum pięć minut na ochłodzenie się, aby upewnić się, że silnik nie przegrzeje się i nie zostanie uszkodzony. Ponadto, podłączając dron do jego sterownika, należy upewnić się, że dron jest umieszczony na płaskiej powierzchni i że dron jest włączony przed włączeniem pilota.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo łatwy w użyciu dron (pod warunkiem, że postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi prawidłowej obsługi), który jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych użytkowników drona. Uchwyt wysokościowy w połączeniu z 6-osiową technologią żyroskopową sprawia, że stabilny lot jest łatwy nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie latały dronem.

Właściwości:

Technologia 24G 4-kanałowa: Technologia 24G daje możliwość odtwarzania wielu modeli jednocześnie bez żadnych zakłóceń.

6-osiowa technologia żyroskopowa: Technologia żyroskopu 6-osiowego zapewnia większą stabilność. To jest ładne dla początkujących użytkowników, którzy mogą nie mieć wiszące drona bardzo stabilny jeszcze. Pozwala również na lepsze, mniej rozmyte zdjęcia i filmy, a także większą kontrolę podczas wykonywania obrotów i salta 360 stopni.

Utrzymanie wysokości: Tryb utrzymywania wysokości pozwala na zablokowanie drona na dowolnej wysokości i pozycji, co ułatwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów. Jest to kolejna świetna funkcja, która znacznie ułatwia obsługę tego urządzenia dla początkujących.


Jeśli zastosujesz się do wszystkich podanych wskazówek, dron ten jest bardzo łatwy w obsłudze, a nawet posiada przycisk do startu i lądowania z jednym przyciskiem, co znacznie ułatwia latanie dronem. Dron jest również łatwy do ładowania dzięki zewnętrznej ładowarce, która jest do niego dołączona.


Plusy

Sterowanie aplikacją pozwala na sterowanie dronem z urządzenia smartphone, eliminując konieczność noszenia nieporęcznego pilota.

Przycisk jednokrotnego startu i lądowania pozwala na powrót drona do domu, gdy jest on gotowy do lądowania, tak samo łatwo jak naciśnięcie jednego przycisku.

Tryb bezgłowy pozwala na łatwiejszą kontrolę nad dronem, sprawiając, że porusza się on w dowolnym kierunku, w którym się znajduje, a nie w kierunku, w którym jest skierowany.

Jest wyposażony w zewnętrzną ładowarkę, więc nie trzeba wyjmować baterii z drona, aby ją naładować.

Minusy

Ten dron nie radzi sobie dobrze w wietrznych warunkach.

Nie ma wskazówek, jak obsługiwać aplikację, więc może to być mylące, biorąc pod uwagę, że:

Funkcja powrotu do domu tylko zwraca drona do ogólnego kierunku, z którego przyszedł

5. Teeggi FPV RC Drone – Przystępny cenowo i kompaktowy

Teeggi FPV RC Drone

Teeggi FPV RC Drone jest przystępną cenowo opcją wyposażoną w trzy modułowe baterie dla wydłużenia czasu lotu. Ten dron ma również składane ostrza, dzięki czemu można go złożyć i sprawić, że będzie kompaktowy, gdy nie jest używany, co znacznie ułatwia jego transport.

Ten dron oferuje system sterowania aplikacją, który nie tylko pozwala na sterowanie dronem i oglądanie zdjęć i filmów wideo z niego pochodzących, ale także pozwala na zapisywanie tych zdjęć i filmów wideo bezpośrednio w telefonie, tak aby można je było później obejrzeć lub podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

Na tym dronie znajduje się wiele fajnych funkcji, które dają Ci dużą kontrolę nad jego działaniem. Funkcje takie jak trzymanie wysokości barometru i tryb bezgłowy sprawiają, że poruszanie się i zatrzymywanie drona jest łatwe dla użytkowników na wszystkich poziomach zaawansowania.

Ten dron jest jednym z najbardziej przystępnych cenowo urządzeń na liście, co czyni go doskonałym wyborem, jeśli szukasz czegoś, co jest przyjazne dla budżetu. Mimo, że posiada on kilka wspaniałych funkcji, takich jak trzy modułowe baterie i składana, kompaktowa konstrukcja, nadal ma kilka wartych rozważenia kwestii, takich jak trudności w sterowaniu nim i mała ilość ustawień prędkości.

Właściwości:

3 baterie modułowe: Dron jest wyposażony w trzy baterie modułowe, każda z nich ma 10 minutowy czas lotu. Oznacza to, że otrzymasz w sumie pół godziny lotu, zanim będziesz musiał naładować akumulatory.

Składane ostrza: Cztery ostrza, w które wyposażony jest ten dron, są elastyczne i składane, co oznacza, że gdy dron nie jest używany, można go złożyć, aby był bardziej kompaktowy i łatwy do przenoszenia.

Kamera szerokokątna: Kamera, w którą wyposażony jest ten dron, to kamera szerokokątna 120 stopni 720P HD. Oznacza to, że dron ma możliwość robienia szerokich zdjęć i rejestrowania panoramicznych widoków w wysokiej rozdzielczości, które można oglądać w telefonie.Plusy

Uchwyt na wysokość barometru pozwala na zablokowanie drona na dowolnej wysokości i pozycji, co ułatwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów.

Tryb bezgłowy pozwala na łatwiejszą kontrolę nad dronem, sprawiając, że porusza się on w dowolnym kierunku, w którym się znajduje, a nie w kierunku, w którym jest skierowany.

Kamera uchylna, aby rozszerzyć zasięg widzenia i zarejestrować więcej obrazów

Klipy i rolki 360 stopni pozwalają na robienie całkiem fajnych filmów lub zdjęć w ruchu z ekscytujących widoków i kątów.

Minusy

Ten dron jest trudny do sterowania i czasami traci połączenie z pilotem zdalnego sterowania.

Nie radzi sobie dobrze w wietrznych warunkach

Ma tylko dwa ustawienia prędkości: wysoka i niska.O autorze

Mateusz Grabowski

24 letni bloger technologiczny, którego pasją są nowe technologie. Lubi pisać o tym co go interesuje, bardzo często zarywa przy tym noce. Drony to druga pasja na która poświęca druga cześc swojego czasu.