2. Potensic T25 GPS Drone – Łatwe prowadzenie

Potensic T25 GPS Drone

Potensic T25 GPS Drone może być sterowany z bardzo dużej odległości, co daje mu większe możliwości eksploracyjne niż wielu innym dronomom. Podwójny GPS i tryb "follow me" pozwala na łatwe śledzenie drona również, zapewniając, że nie zgubisz go przypadkowo lub pozwolić mu gdzieś odlecieć.

Funkcja GPS w tym dronie pozwala również na naciśnięcie przycisku powrotu do domu, który przeniesie drona z powrotem na dowolną stronę domową, którą ustawiłeś podczas startu. Funkcja ta jest wygodna, ponieważ ten dron jest w stanie podróżować tak daleko. Nawet przy dużej odległości można w łatwy sposób przywieźć dron z powrotem do miejsca, w którym się go zaczęło.

W tym dronie zastosowano aparat fotograficzny o wysokiej rozdzielczości, który może obracać się pod kątem do 90 stopni, dzięki czemu można robić wyraźne zdjęcia i filmy wideo pod większym kątem.

Właściwości:

Podwójny GPS: Ten dron ma wbudowany system GPS, który pozwala na łatwe śledzenie dokładnej lokalizacji drona. Umożliwia on również automatyczny powrót drona do użytkownika, nawet gdy ma on niską moc lub nie ma sygnału.

Tryb "Follow me": Tryb "Follow me" można włączyć po podłączeniu urządzenia do smartfona. Pozwala on na podłączenie telefonu do sygnału GPS telefonu i śledzenie go w dowolnym miejscu.

Duża odległość kontroli: Możesz sterować tym dronem z odległości do 300 m od niego. Ta funkcja umożliwia dronowi osiągnięcie większej odległości i przechwytywanie jeszcze chłodniejszych zdjęć i filmów dzięki temu.

Lekka konstrukcja tego drona sprawia, że można go łatwo zabrać ze sobą w dowolne miejsce, ale staje się on problemem, gdy dron złapie bryzę podczas lotu i staje się niestabilny. Zdecydowanie jest to dron, który powinien być latany tylko w dni bezwietrzne.


Ponieważ jest to bardziej lekki dron, czasami zdjęcia, które wykonuje mogą okazać się nieco zamazane, ponieważ nie jest bardzo stabilny podczas lotu, zwłaszcza w warunkach wietrznych lub wietrznych.


Plusy

Kamera 1080 HD pozwala na wykonywanie wyraźnych zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości.

Kamera może przechylać się do 90 stopni, co daje szerszy zakres widzenia

Tryb bezgłowy pozwala na łatwiejszą kontrolę nad dronem, sprawiając, że porusza się on w dowolnym kierunku, a nie w kierunku, który wskazuje.

Tryb utrzymywania wysokości pozwala na zablokowanie drona na dowolnej wysokości i pozycji, co ułatwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów.

4 lampy LED wspomagające latanie drona w nocy

Minusy

Dość lekki, więc nie jest idealny do latania w wietrznych warunkach

Aparat może robić bardziej wstrząsliwe lub nieostre zdjęcia, ponieważ drone jest tak lekki.

3. JJRC H68G RC Drone – Długi czasu lotu

JJRC H68G RC Drone

Podobnie jak Holy Stone HS200, LBLA Drone jest bardzo łatwy w obsłudze i pozostaje stabilny w powietrzu dzięki 6 osiowej technologii żyroskopowej. Posiada również bardzo trwały akumulator, który pozwala na więcej czasu lotu niż wiele innych dronów dostępnych na rynku.

Właściwości:

Pozwala na 30 minutowy czas lotu, który jest nieco dłuższy od przeciętnego drona na rynku.

Szerokokątna kamera 720P HD 120° z możliwością regulacji kąta przez pilota,

Funkcja GPS powrotu do domu

Główną zaletą tego drona jest dłuższy od przeciętnego czas lotu, do jakiego jest zdolny. Jest jednak kilka innych rzeczy, które czynią ten dron świetną opcją, a jedną z nich jest jego lekka i jednocześnie trwała konstrukcja. W połączeniu z 6-osiową technologią żyroskopową czyni go bardzo stabilnym i łatwym w użytkowaniu.

Chociaż nie daje on instrukcji, jak podłączyć dron do urządzenia mobilnego, po podłączeniu można uzyskać wyraźne zdjęcia i filmy w czasie rzeczywistym bezpośrednio na telefonie. Ten dron ma również możliwość wykonywania 360 stopni salta i rolki, więc można oglądać w pierwszej osobie, jak wykonuje pokaz lotniczy.

Jeśli szukasz drona, który jest łatwy w obsłudze i może pozostać w stabilnym locie przez długi okres czasu, to jest to świetna opcja do rozważenia.



Plusy

Lekka, ale trwała dla stabilnego latania

Tryb bezgłowy pozwala na łatwiejszą kontrolę nad dronem, sprawiając, że porusza się on w dowolnym kierunku, w którym się znajduje, a nie w kierunku, w którym jest skierowany.

Sterowanie aplikacją pozwala na sterowanie dronem z urządzenia smartphone, eliminując konieczność noszenia nieporęcznego pilota.

Tryb przerzucania 360 stopni 3D pozwala na robienie fajnych zdjęć lotniczych i materiałów wideo

Minusy

Nie zawiera on instrukcji, jak podłączyć go do urządzenia przenośnego, przez co jego obsługa jest nieco trudna.

Czasami traci połączenie i kończy się to odlotem



O autorze

Mateusz Grabowski

24 letni bloger technologiczny, którego pasją są nowe technologie. Lubi pisać o tym co go interesuje, bardzo często zarywa przy tym noce. Drony to druga pasja na która poświęca druga cześc swojego czasu.