8. Altair 818 Hornet dla początkujących - Bezpieczne lądowanie

Altair 818 Hornet

Wydostanie się drona z powietrza może być trudne w normalnych okolicznościach. Ten problem jest podwójny, gdy zauważysz, że bateria jest wyczerpana. Szerszeń Altair 818 działa w celu zwalczania obu tych problemów poprzez maksymalne uproszczenie startu i lądowania, nawet w niekorzystnych warunkach.

Ci, którzy szukają drona, który będzie się chronił i zapewniał bezpieczeństwo drogiej technologii pokładowej na pewno znajdą Szerszeń Altair 818 według własnego uznania.

Podczas gdy 15-minutowy czas Altair 818 Hornet jest wyjątkowy, stanowi tylko połowę jego możliwości w zakresie czasu lotu. W rzeczywistości model ten jest standardowo wyposażony w dwa akumulatory, co pozwala mu na loty do 30 minut jednocześnie. To znacznie przewyższa inne początkujące drony, jeśli chodzi o czas lotu.

Cechy:

Po zsynchronizowaniu z aplikacją i kontrolerem, najbardziej unikalną cechą Altair 818 Hornet jest system automatycznej regulacji orientacji. Po włączeniu tego trybu, Twój Szerszeń Altair 818 nigdy nie będzie leciał w bok ani pod nietypowym kątem, co grozi zatrzymaniem lub nagłym przerwaniem ostrza.

Szerszeń Altair 818 ma jeszcze więcej do zaoferowania, m.in:

Awaryjne automatyczne lądowanie: Jedną z najwybitniejszych cech tego modelu jest możliwość automatycznego lądowania w przypadku wykrycia wewnętrznego zagrożenia. Może to obejmować wszystko, od usterki mechanicznej do wadliwego akumulatora. Zamiast spadać z powietrza i rozbijać się, funkcja ta pomaga Altair 818 Hornet pozostać bezpiecznym przed nieprzewidzianymi sytuacjami awaryjnymi.

15-minutowy czas lotu: Ten model zapewnia dłuższy od przeciętnego czas lotu, częściowo dzięki akumulatorowi i zoptymalizowanemu pod względem energetycznym sprzętowi. Podczas tych długich 15 minut będziesz miał mnóstwo czasu na dostosowanie i zrobienie idealnych zdjęć za pomocą wbudowanego aparatu.

3 tryby lotu: W celu zwiększenia prędkości pracy nowych użytkowników, ten model posiada również trzy różne tryby lotu. Każdy z tych trybów optymalizuje inny wbudowany system, co pozwala nowemu pilotowi z czasem nauczyć się liny.

Szerszeń Altair 818 działa w średnim zakresie cenowym. Mimo to, możesz być pewien, że ta technologiczna inwestycja będzie chronić się sama, dzięki wbudowanym funkcjom bezpiecznego lądowania.


Altair 818 Hornet nie posiada GPS-a, co niestety utrudnia jego samodzielne śledzenie. Ma to również dodatkową wadę polegającą na uniemożliwieniu wprowadzenia automatycznej funkcji "powrotu do domu".


Plusy

Awaryjne automatyczne lądowanie w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony urządzeń

15-minutowy czas lotu w przypadku przedłużonych lotów (z dwoma bateriami do 30 minut)

3 tryby lotu dla różnych wykwalifikowanych pilotów

Specjalizuje się w wideografii lotniczej

Minusy

Nie zawiera systemu "naprowadzania" z powodu braku GPS.

Wiatr może mieć wpływ na działanie i sterowanie kamerą

9. Parrot Bebop 2 Compact Drone - Powiew świeżości

Parrot Bebop 2

Niektórzy początkujący użytkownicy dronów chcą od razu wskoczyć na głęboką wodę i od razu pilotować drona z wyższej półki. Parrot Bebop 2 może to zapewnić, ponieważ posiada szeroki wachlarz wysokiej klasy funkcji dla wszystkich rodzajów zdjęć lotniczych i wideo.

Hobbyści, którzy mają ograniczony budżet, powinni unikać tego drogiego modelu, chyba że zamierzają zrobić kolejny krok w kierunku posiadania wysokiej klasy drona zaprojektowanego z myślą o optymalnej funkcjonalności i niezawodności.

Dla dodatkowej wygody, każde zdjęcie i każda sekunda filmu jest zapisywana i łatwo dostępna w aplikacji na smartfon Parrot Bebop 2.

Cechy:

Parrot Bebop 2, ze względu na swoją niezapomnianą nazwę, posiada asortyment niezapomnianych cech, które są całkowicie bezkonkurencyjne wśród początkujących dronów. Jedną z jego godnych uwagi cech są wyjątkowe możliwości fotografowania i nagrywania wideo. Dzięki nagrywaniu wideo w rozdzielczości HD 1080p i zdjęciom z prędkością 14mpx, będziesz na dobrej drodze do osiągnięcia profesjonalnego statusu dzięki tym krystalicznie czystym zdjęciom.

Parrot Bebop 2 ma również więcej pod maską, w tym:

25-minutową baterię: Dzięki tej wyjątkowo długiej żywotności jednej baterii nie będziesz zmuszany do lądowania drona co kilka minut w celu jego naładowania. Długie ujęcia i długie ekspozycje zawsze będą stanowić opcję przy tak długiej żywotności baterii na pokładzie.

Zasięg lotu 1,2 mili: Aby uzyskać tak duży zasięg lotu, często trzeba szukać $1.000 i więcej dla profesjonalnych modeli dronów. Nie w przypadku Parrot Bebop 2, który może podróżować wyjątkowo daleko od swojego pochodzenia, aby uzyskać szeroki wachlarz widoków i kątów.

Gogle FPV: Ten model jest wyposażony w parę okularów FPV, które pozwalają pilotowi (lub jego przyjacielowi) oglądać świat z lotu ptaka, na żywo z wbudowanej kamery 1080p. Okulary te tworzą wciągające doznania dzięki opatentowanej przez Parrot's technologii immersion.

W końcu, Parrot Bebop 2 może nie być dla wszystkich z powodu jej ceny. Ale przy absolutnie wyjątkowych specyfikacjach, jest zdecydowanie publiczność zainteresowana podjęciem nurkowania i uczynieniem swojego pierwszego osobistego drona wysokiej jakości, wydajnym modelem.


Aplikacja ta, co warto podkreślić, wymaga pewnych zakupów w aplikacji, aby odblokować każdy fragment funkcjonalności tego modelu. Może to stanowić poważną wadę dla tych, którzy nie chcą być obciążani kosztem już drogiego modelu.


Plusy

25-minutowy akumulator do wyjątkowo długich lotów

1,2 milowego zasięgu lotu dla poprawy żeglowności

3-osiowy system stabilizacyjny

W zestawie z goglemi FPV

Minusy

Wysoka cena

Niektóre funkcje wymagają zakupów w aplikacji

10. Parrot PF728000 ANAFI Drone

Parrot PF728000

Przestarzała technologia może być często powodem do odpowiedzialności. Pozostawanie na bieżąco może być jednak czasochłonne, nawet w przypadku łatwo dostępnej technologii, takiej jak smartfon czy zegarek. Parrot PF728000 próbuje usunąć niektóre z tych problemów, utrzymując się na bieżąco ze wszystkimi nowszymi poprawkami oprogramowania.

Ci, którzy chcą, aby ich nowy dron pozostał w czołówce, powinni zdecydowanie umieścić ten model wysoko na swojej liście.

Aby dodać do i tak już wspaniałego portfolio funkcji fotograficznych, aparat 21mpx zawiera również szerokokątny obiektyw ASPH f/2,4 oraz 2,8-krotny zoom cyfrowy. Bez względu na miejsce, zawsze będziesz w stanie zrobić idealne zdjęcie lotnicze za pomocą aparatu Parrot PF728000.

Cechy charakterystyczne:

Tropienie drona nigdy nie było łatwiejsze dzięki unikalnemu wbudowanemu oprogramowaniu Parrot PF728000. Oprogramowanie to pozwala na łatwe zlokalizowanie drona dzięki czułemu geofencingowi i standardowemu systemowi "Find my Drone".

Kilka innych specyfikacji i funkcji urządzenia Parrot PF728000 również ukradło pokaz, w tym:

Automatyczna aktualizacja oprogramowania pokładowego: Dzięki unikalnemu, opatentowanemu systemowi aktualizacji, model ten jest w stanie na bieżąco aktualizować swoje oprogramowanie sprzętowe. Dzięki temu systemowi możesz mieć pewność, że Twój dron jest stale wolny od niebezpiecznych dla urządzenia błędów i usterek.

Zegar i fotografia wybuchowa: Wychodząc na niemalże profesjonalny poziom fotografii, model ten zawiera timer do wykonywania specjalistycznych zdjęć wrażliwych na czas. Dzięki funkcji "burst photo" tego modelu można nawet wykonywać szybkie sekwencje zdjęć - np. podczas imprezy sportowej.

25-minutowa żywotność baterii: Choć ta długa żywotność jednej baterii jest godna uwagi, to jeszcze bardziej kusi, gdy dowiesz się, że pozostaje ona stabilna nawet podczas nagrywania wideo. W rezultacie, Parrot PF728000 może nagrać znacznie więcej filmów niż konkurencja, zanim trzeba będzie ją naładować.

Nawet jako jeden z najdroższych modeli na tej liście, Parrot PF728000 reprezentuje szczyt potencjału fotograficznego na początkującym dronie. Jeśli fotografia jest Twoją grą, to Parrot PF728000 jest nazwą, którą powinieneś szybko poznać.

W rzeczywistości istnieje szeroka gama specjalistycznych fotograficznych dronów, które należy wziąć pod uwagę oprócz PF728000 Parrot PF728000.


Mówiąc wprost, Parrot PF728000 kosztuje sporo. Choć nie jest to jak dotąd najdroższy dron, jego cena może sprawić, że będzie niedostępny dla niektórych początkujących pilotów (zwłaszcza jeśli kupują go dla swoich dzieci).


Plusy

25-minutowa żywotność baterii nawet podczas filmowania wideo

Automatyczna aktualizacja oprogramowania dla zapewnienia stałej jakości

Timer i opcje "burst" dla ulepszonej fotografii

Może latać z prędkością do 55 km/h (34 MPH)

Minusy

Wysoka cena

Produkty odnowione mają tylko 80% oryginalnej pojemności bateriiO autorze

Mateusz Grabowski

24 letni bloger technologiczny, którego pasją są nowe technologie. Lubi pisać o tym co go interesuje, bardzo często zarywa przy tym noce. Drony to druga pasja na która poświęca druga cześc swojego czasu.