6. Potensic T25 RC Drone - Dla początkujących

Potensic T25 RC

Potensic T25 to krok naprzód w stosunku do gołych kości dla początkujących dronów, oferujący mocny poziom osiągów tylko za nieco wyższą od przeciętnej cenę. Uważany przez niektórych ekspertów online za lidera w swojej klasie, model ten może zapewnić wszystko, czego nowy pilot drona mógłby chcieć z odrobiną ekstra.

Po 10 minutach lotu na jednym naładowaniu akumulatora, będziesz mógł użyć Potensic T25 do zrobienia kilku wyjątkowo interesujących ujęć wideo. Bez nagrywania wideo, ta bateria może wytrzymać nawet dłużej!

Cechy charakterystyczne:

Wiele z funkcji Potensic T25 pasuje do tych, które można zobaczyć w porównywalnych modelach, z tym godnym uwagi wyjątkiem, że model ten posiada poprawioną czułość i zasięg lotu. Z ulepszoną kamerą na pokładzie, model ten zdecydowanie przewyższa "standardem branżowym" podstawowe drony.

Pośród innych cech Potensic T25, niektóre z najbardziej użytecznych są:

9-osiowe sterowanie żyroskopowe: Jeśli żyroskop 6-osiowy jest świetny, to żyroskop 9-osiowy musi być fantastyczny. I rzeczywiście, 9-osiowy system sterowania żyroskopem w tym modelu obsługuje go jak żaden inny. Ma to dodatkową zaletę w postaci poprawy ogólnego oporu wiatru.

Wideo HD 1080p: Krystalicznie czysty obraz wideo z nieba jest bardzo łatwy z tym modelem. Ponieważ całe wideo jest zapisywane w głównej aplikacji, będziesz mógł szybko i łatwo udostępniać swoje filmy na platformach społecznościowych.

Zasięg sterowania 300m: Dzięki zwiększonemu zasięgowi lotu, model ten jest w stanie latać nad nowymi i interesującymi miejscami. Z trybem bezgłowym jako standardowym wyposażeniem, model ten pozostanie łatwy do śledzenia i kontrolowania nawet przy maksymalnym zasięgu 300 metrów.

Ogólnie rzecz biorąc, Potensic T25 jest dość przydatne drona, że nowi piloci nie powinni przeoczyć podczas zakupów dla początkujących drona. Z niektórych doskonałych funkcji, które równają się z obsługą jakości, ten dron jest w stanie zarówno wykonywania i rozrywki, gdy wzywasz go.


Potensic T25 może być opcjonalnie wyposażony w smartfon z funkcją FPV (widok z pierwszej osoby). Jednakże mocowanie wbudowane w kontroler nie jest zoptymalizowane dla wszystkich smartfonów, co utrudnia korzystanie z nowych modeli. Cechy charakterystyczne:


Plusy

Żyroskop 9-osiowy zapewniający dodatkową odporność na wiatr

Zasięg sterowania 300m z 10-minutowym zasilaniem bateryjnym

Wideo o jakości HD 1080p zoptymalizowane pod kątem przesyłania danych

Funkcjonalność 3D VR

Minusy

Uchwyt do telefonu nie pasuje do wszystkich telefonów

Nieoptymalny zakres ruchu

7. Altair #AA108 RC Quadcopter - Lider Trwałości

Altair #AA108 RC

Podobnie jak wiele innych typów elektroniki użytkowej, drony są z natury delikatne. Kwestia ta jest dodatkowo zaostrzona przez ich podstawową funkcję w użytkowaniu kilku pięter nad ziemią. Chociaż żaden dron nie jest w stanie przetrwać każdej katastrofy, Altair #AA108 został zaprojektowany z myślą o takiej trwałości.

Początkujący piloci dronów i ich rodzice z pewnością docenią tę dbałość o jakość konstrukcji, tym bardziej, że pilot, o którym mowa, zyskuje solidną obsługę sterowników drona (z kilkoma drobnymi zderzeniami po drodze).

Chociaż do pełnego korzystania z Altaira #AA108 nie jest wymagany smartfon, aplikacja tego modelu oferuje możliwość wykonania niestandardowych torów lotu. Może to być szczególnie przydatne przy próbach filmowania niestandardowych ujęć bez ręcznego prowadzenia.

Cechy charakterystyczne:

Wiele początkujących dronów potrzebuje smartphone'a i wyspecjalizowanej aplikacji do optymalnego działania. Altair #AA108 nie wymaga jednak smartphone'u, co czyni go jeszcze bardziej idealnym dla dzieci. Wszystkie funkcje tego drona są scentralizowane w jego łatwym w obsłudze kontrolerze.

Wśród kilku jego cech, Altair #AA108's głównych aktywów są:

Zwiększona wytrzymałość: Jak zauważono, niewiele innych dronów może przyjąć taki hit jak ten model. Altair #A108, wyposażony w unikalne osłony łopatek i grubą plastikową obudowę, jest w stanie wytrzymać więcej niż wynosi jego uczciwy udział w zużyciu. To powinno się przydać zwłaszcza początkującym pilotom dronów, którzy budują swoje umiejętności latania.

Alarm poza zasięgiem i niski poziom baterii: Ten model daje znać, kiedy osiągnie koniec zasięgu lotu z alarmem nieinwazyjnym. To samo dotyczy sytuacji, gdy dron osiągnie niski poziom baterii, co pozwala na bezpieczne lądowanie w celu rozpoczęcia ładowania.

3 tryby lotu: Ten model jest również wyposażony w trzy różne tryby lotu. Tryby te są zróżnicowane w zależności od poziomu umiejętności, dzięki czemu początkujący pilot może poruszać się w górę i uczyć się stopniowo i we własnym tempie.

Chociaż Altair #AA108 może nie odznaczać się najlepszymi osiągami w dziedzinie wideografii, łatwo nadrobić zaległości, dostarczając drona, który jest w stanie wytrzymać uderzenia i wyboje związane z obsługą przez początkującego pilota.


Ten model niestety nie jest standardowo wyposażony w kartę pamięci. Utrudnia to filmowanie do momentu zainwestowania w nową kartę pamięci (sprzedawaną oddzielnie), co może zwiększyć całkowity koszt.


Plusy

Najlepsza wytrzymałość wśród początkujących dronów

Alarm poza zasięgiem dla większego bezpieczeństwa

10-minutowy czas lotu

3 tryby lotu dla wielu poziomów umiejętności

Minusy

Wymaga karty SD do zapisywania filmów (sprzedawanej oddzielnie)

Słabo radzi sobie z wiatremO autorze

Mateusz Grabowski

24 letni bloger technologiczny, którego pasją są nowe technologie. Lubi pisać o tym co go interesuje, bardzo często zarywa przy tym noce. Drony to druga pasja na która poświęca druga cześc swojego czasu.